Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Badań i Bioprocesów

SKOTAN S.A.

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie nowych technologii namnażania mikroorganizmów

  • Prowadzenie prób fermentacyjnych na posiadanej infrastrukturze i współpraca z Działem Technologicznym

  • Opracowywanie nowych formulacji i technologii wytwarzania suplementów diety i produktów spożywczych

  • Analiza uzyskanych danych oraz opracowywanie dokumentacji procesowej

  • Współpraca z Działem Technologicznym i Produkcyjno-Technicznym podczas wdrażania opracowanych rozwiązań

  • Optymalizacja i udoskonalanie opracowanych procesów i rozwiązań

  • Współpraca z klientami zewnętrznymi i partnerami projektowymi

  • Aktywne poszukiwanie nowych rozwiązań, surowców i technologii niezbędnych do rozwoju portfolio spółki

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w zakresie nauk biologicznych (biotechnologia, technologia żywności, technologia chemiczna, biologia)

  • Znajomość technologii fermentacji, mile widziane doświadczenie w pracy i obsłudze bioreaktorów

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie co najmniej B2, preferowane C1

  • Znajomość standardów jakości produkcji spożywczej – HACCP/GMP/GHP, ISO 22000

  • Obsługa komputera i programów pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook)

  • Dobra organizacja pracy, samodzielność, umiejętność analitycznego myślenia

  • Radzenie sobie ze stresem oraz umiejętność pracy pod presją czasu

  • Motywacja i pozytywne nastawienie do wykonywanych obowiązków

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę

  • System premii okresowych

  • Prywatna opieka medyczna

  • Możliwość rozwoju zawodowego w spółce giełdowej

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji zawierające CV oraz opcjonalnie list motywacyjny poprzez portal Pracuj.pl

Na aplikację czekamy do 4 tygodni od ukazania się ogłoszenia.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

SKOTAN S.A.

Skotan S.A. w ramach rozwoju projektów oraz zakładów produkcyjnych w Czechowicach-Dziedzicach poszukuje pracownika na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Badań i Bioprocesów.

Miejsce pracy: Czechowice-Dziedzice, śląskie i/lub praca zdalna.

Przewiń do profilu firmy