Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. badań i rozwoju - Laborant

Diagnosis S.A.O firmie

  • Wasilków

    Wasilków, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Rozwój wyrobów medycznych do diagnostyki in – vitro

  • Opracowywanie dokumentacji technicznej wyrobów medycznych przed wprowadzeniem ich na rynek

  • Przeprowadzenie kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń oraz walidacji procesów związanych z produkcją i rozwojem wyrobów medycznych

  • Nadzorowanie prac związanych z rozwojem Działu badań i rozwoju i jego produktów

  • Przeprowadzanie badań laboratoryjnych

  • Interpretację wyników w połączeniu z analizą procesów produkcyjnych

  • Prowadzenie dokumentacji laboratoryjnej – zapisy, zestawienia, prezentacje, aktualizacje, archiwizacja dokumentów

  • Nadzorowanie poprawności pracy aparatury kontrolno–pomiarowej

  • Przeprowadzenie kwalifikacji urządzeń, pomieszczeń oraz walidacji procesów

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - preferowane kierunki studiów: inżynieria biomedyczna/wykształcenie: biologiczne, chemiczne lub pokrewne

  • Podstawowa wiedza aparatury laboratoryjnej

  • Znajomość podstawowych zagadnień metod analitycznych

  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację w mowie i piśmie

  • Zdolność analitycznego i logicznego myślenia oraz kreatywnego rozwiązywania problemów

  • Rzetelność, systematyczność, samodzielność w realizacji powierzonych zadań

  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy i zarządzania czasem

  • Bardzo dobra znajomość MS Office

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym

  • Znajomość regulacji dot. wyrobów medycznych

To oferujemy

  • Realizację ciekawych projektów w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość podnoszenia umiejętności i kwalifikacji

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

Diagnosis S.A.

Firma DIAGNOSIS S.A. jest producentem testów diagnostycznych OTC, wyrobów medycznych, suplementów diety

Przewiń do profilu firmy