Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Grupa AmicaO firmie

  • Wronki, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)

Czy wiesz, że:

  • Jesteśmy Grupą Kapitałową z siedzibą w Polsce i spółkami zależnymi w kraju i za granicą.
  • Jesteśmy liderem na polskim rynku – co druga sprzedawana kuchnia to kuchnia marki Amica.
  • Nasze technologie docenili użytkownicy z całej Europy – blisko 70% produkcji trafia na rynki zagraniczne.
  • Amica S.A. jest jednym z największych pracodawców w Wielkopolsce.

Obecnie do Działu Badań i Rozwoju – Laboratorium Badań Wyrobów poszukujemy osoby na stanowisko:

Młodszy Specjalista ds. Badań i RozwojuNumer ref.: MSBR/02/2021

Główne zadania:

  • Prowadzenie badań wyrobów elektrycznych AGD w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i niezawodności.
  • Prowadzenie badań rozwojowych, badań prototypów i nowych komponentów przed wprowadzeniem do produkcji.
  • Sporządzania analiz i protokołów z badań.
  • Uczestnictwo w grupach projektowych opracowujących nowe produkty.
  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami badawczymi i certyfikującymi, placówkami R&D, dostawcami.
  • Śledzenie i analiza istniejących rozwiązań na rynku.

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (elektryczne, elektroniczne lub pokrewne).
  • Zdolności manualne.
  • Umiejętności analityczne.
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.
  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy ocenie jakości sprzętu AGD.

Oferujemy:

  • Ciekawe i ambitne zadania.
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach.

Ogłoszenie archiwalne