Oferta pracy

MSBR/04/2021
Grupa Amica

Młodszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju

Grupa AmicaO firmie

Grupa Amica

Adama Mickiewicza 52

Wronki

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie badań wyrobów elektrycznych AGD w zakresie bezpieczeństwa, funkcjonalności i niezawodności.

  • Prowadzenie badań rozwojowych, badań prototypów i nowych komponentów przed wprowadzeniem do produkcji.

  • Sporządzania analiz i protokołów z badań.

  • Uczestnictwo w grupach projektowych opracowujących nowe produkty.

  • Współpraca z zewnętrznymi instytucjami badawczymi i certyfikującymi, placówkami R&D, dostawcami.

  • Śledzenie i analiza istniejących rozwiązań na rynku.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne lub w trakcie studiów (elektryczne, elektroniczne lub pokrewne).

  • Zdolności manualne.

  • Umiejętności analityczne.

  • Mile widziana znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

  • Mile widziane doświadczenie w pracy przy ocenie jakości sprzętu AGD.

To oferujemy

  • Ciekawe i ambitne zadania.

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.

  • Stałe wynagrodzenie oraz atrakcyjny system premiowy.

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez udział w szkoleniach, konferencjach.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • firmowa drużyna sportowa

  • parking dla pracowników

  • przedszkole / żłobek pracowniczy

  • dofinansowanie wypoczynku

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • Ośrodek Wypoczynkowy

Grupa Amica

Obecnie do Amica S.A. do Działu Badań i Rozwoju – Laboratorium Badań Wyrobów poszukujemy osoby na stanowisko Młodszy Specjalista ds. Badań i Rozwoju.

Przewiń do profilu firmy