Ta oferta pracy jest nieaktualna od 139 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Badań Klinicznych

  • świętokrzyskie
  • Specjalista
  • 2019-01-27

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    OSTROWIECKIE CENTRUM MEDYCZNE s.c. ANNA OLECH-CUDZIK KRZYSZTOF CUDZIK

    Opis stanowiska i podstawowe obowiązki:

    • udział w prowadzeniu wieloośrodkowych badań klinicznych;
    • weryfikacja prowadzenia badań klinicznych w zgodzie z wytycznymi Dobrej Praktyki Klinicznej i protokołem badania klinicznego;
    • bezpośredni kontakt z przedstawicielami ośrodków klinicznych, udział w wizytach monitoringowych;
    • tworzenie procedur operacyjnych i dokumentacji;

    Wymagania:

    • wykształcenie wyższe – farmacja, biotechnologia, medycyna, pokrewne;
    • znajomość Ustawy Prawo Farmaceutyczne, Rozporządzenie Ministra Zdrowia w Sprawie Dobrej Praktyki Klinicznej oraz ustaw i rozporządzeń z nimi powiązanych
    • umiejętność pracy w zespole;
    • zaawansowana znajomość języka angielskiego;
    • bardzo dobra organizacja czasu pracy, umiejętność pracy pod presją czasu;
    • mile widziane doświadczenie w prowadzeniu badań klinicznych
    • mile widziana wiedza z zakresu prowadzenia, monitoringu badań klinicznych, przedklinicznych;

    Warunki zatrudnienia:

    • umowa o pracę;
    • możliwość udziału w unikatowych programach szkoleniowych;
    • możliwość awansu na stanowisko merytoryczne: Specjalistę ds. Badań Klinicznych

    Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi osobami.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny z dopiskiem: Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w niniejszym dokumencie do realizacji procesu obecnej  i przyszłych rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).

    Prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    ADMINISTRATOREM DANYCH OSOBOWYCH JEST:

    OSTROWIECKIE CENTRUM MEDYCZNE s.c.

    Anna Olech-Cudzik, Krzysztof Cudzik

    ul .Iłżecka 31A 27-400 Ostrowiec Św.

    kontakt z Inspektorem Ochrony Danych – [email protected]

    DANE OSOBOWE PRZETWARZANE BĘDĄ W CELU/CELACH

    -poszukiwania kandydata/kandydatów kwalifikujacych się na stanowisko pracy

    -przetwarzania danych dotyczących kwalifikacji zawodowych

    Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz tutaj.