Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy specjalista ds. badań w laboratorium badania mebli

INSTYTUT NADZORU TECHNICZNEGOO firmie

  • Międzyleska 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

INSTYTUT NADZORU TECHNICZNEGO

Międzyleska 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przyjmowanie dostaw mebli do badań

  • prowadzenie badań zgodnie z metodami opisanymi w normach odniesienia

  • obsługa nowoczesnych stanowisk badawczych

  • przygotowywanie sprawozdań z badań

  • nadzór nad dokumentacją

  • wydawanie obiektów po badaniach

Nasze wymagania

  • logiczne myślenie i zacięcie techniczne

  • entuzjazm do pracy i nowych wyzwań

  • samodyscyplina i dobra organizacja czasu pracy

  • język angielski (min. podstawy)

  • znajomość Microsoft Office

  • szybkość w działaniu

  • wykształcenie średnie techniczne lub wyższe

  • mile widziane doświadczenie w wykonywaniu pomiarów i/lub analiz technicznych

To oferujemy

  • umowę o pracę na czas nieokreślony (po 3m okresie próbnym)

  • zdobycie doświadczenia w dziedzinie badań i oceny zgodności wyrobów

  • możliwość rozwoju i awansu w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilną pracę w miłej i przyjaznej atmosferze

INT to firma świadcząca kompleksowe usługi z sektora oceny bezpieczeństwa produktowy. Poddaliśmy ocenie już tysiące wyrobów, co stanowi niepodważalny dowód zaufania, jakim obdarzyli nas nasi Klienci.

Przewiń do profilu firmy