Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Badawczych w Laboratorium Badań Włókienniczych Wyrobów Medycznych - Pion Wsparcia

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut WłókiennictwaO firmie

  • Brzezińska 5/15, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Sieć Badawcza Łukasiewicz – Instytut Włókiennictwa

Brzezińska 5/15

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wykonywanie badań zgodnie z normami badawczymi używanymi w laboratorium (zarówno na potrzeby klientów zewnętrznych jak i na potrzeby różnych prac badawczych wykonywanych w Instytucie),

  • obsługa urządzeń wchodzących w skład laboratorium mikrobiologicznego,

  • dbanie o odpowiednią ilość i jakość materiałów stosowanych w laboratorium,

  • sporządzanie zapisów m.in. z badań, kontroli w wersji papierowej i elektronicznej,

  • współpraca przy zapewnieniu technicznej sprawności wyposażenia laboratorium.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe mikrobiologiczne lub równorzędne,

  • wiedza z zakresu mikrobiologii,

  • znajomość specyfiki pracy w laboratorium mikrobiologicznym,

  • znajomość języków obcych - język angielski,

  • umiejętność pozyskiwania danych z internetu,

  • umiejętność obsługi pakietu Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),

  • doświadczenie w pracy w laboratorium mikrobiologicznym (w laboratorium akredytowanym) oraz znajomość wymagań normy akredytacyjnej PN-EN ISO/IEC 17025:2018-2, a także norm PN-EN ISO 7218 i PN-EN ISO 11133 – będzie dodatkowym atutem,

  • umiejętność organizacji swojej pracy, samodzielność,

  • umiejętność pracy w zespole, komunikatywność,

  • umiejętność identyfikacji i rozwiązywania problemów,

  • dokładność, skrupulatność, sumienność, systematyczność,

  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,

  • chęć rozwoju wiedzy oraz samodoskonalenia.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji,

  • możliwość ubezpieczenia grupowego,

  • świadczenia z ZFŚS,

  • ciekawą pracę w środowisku opartym na współpracy i wzajemnym szacunku.

Łukasiewicz - Instytut Włókiennictwa od 75 lat realizuje projekty z zakresu innowacji włókienniczych, dostarczając na rynek produkty i technologie o strategicznym znaczeniu dla gospodarki. Posiada akredytowane laboratoria badawcze, prowadzi procesy certyfikacji wyrobów włókienniczych i świadczy usługi w zakresie oceny zgodności odzieży ochronnej i rękawic (PPE), certyfikacji na znak Standard 100 by OEKO-TEX®, Bezpieczny dla Dziecka, Bezpieczny dla Niemowląt, Przyjazny dla Człowieka oraz certyfikacji zgodności wyrobów i usług z dokumentami normatywnymi.

Jest częścią Sieci Badawczej Łukasiewicz - 32 instytuty badawcze zlokalizowane w 12 miastach w Polsce, które tworzą trzecią największą sieć badawczą w Europie.

Przewiń do profilu firmy

W przesłanych dokumentach prosimy podać nr referencyjny ogłoszenia.

Termin składania dokumentów upływa z dniem 14 luty 2021 r.