Ta oferta pracy jest nieaktualna od 113 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Bazy Produktów

  • Gdynia, pomorskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 28.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Sales Intelligence S.A. posiada wieloletnie doświadczenie na polskim rynku e-commerce. W naszej grupie znajdują się takie serwisy jak nokaut.pl, buyblo.com czy handlomat.pl. Codziennie przetwarzamy i prezentujemy miliony ofert z kilku tysięcy sklepów. Współpracujemy z setkami wydawców na rynku polskim. Kupującym dostarczamy cenne informacje, a sprzedawcom i partnerom dajemy konkretne zyski.

    Obecnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Gdynia

    Zakres obowiązków:

    • zarządzanie katalogiem produktów
    • integracja danych od zewnętrznych partnerów
    • monitorowanie trendów rynkowych w wyznaczonym obszarze

    Wymagania:

    • dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych
    • zdolność analitycznego myślenia i kreatywnego rozwiązywania problemów
    • umiejętność współpracy z zespołem oraz samodzielnej pracy bez specjalnego nadzoru
    • dyspozycyjność do pracy w pełnym wymiarze godzin

    Mile widziane:

    • studia (ukończone lub w trakcie) z zakresu informatyki i ekonometrii, ekonomii, zarządzania, matematyki stosowanej
    • znajomość HTML
    • znajomość XML
    • podstawowa znajomość wyrażeń regularnych (regexp)

    Oferujemy:

    • wyjątkową atmosferę w zgranym zespole
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie na życie
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)."