Młodszy Specjalista ds. Benefitów Pracowniczych / Employee Benefits Junior Specialist

Mercer

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 3
  • rekrutacja zdalna
  • запрошуємо працівників з України
ukrainian-friendly-overlay
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Mercer

Aleje Jerozolimskie 98

Ochota

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • czynności administracyjne prowadzone w wewnętrznych aplikacjach firmy lub dostawcy (prowadzenie ewidencji osób ubezpieczonych, miesięczne rozliczenia składek)

  • przygotowywanie treści korespondencji

  • przygotowywanie opracowań i innych dokumentów potrzebnych przy bieżącej obsłudze, a także przy wdrażaniu nowych programów

Nasze wymagania

  • Wyższe wykształcenie - preferowane kierunki: ekonomia, ubezpieczenia

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie brokerskiej lub ubezpieczeniowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B2

  • Umiejętność komunikacji, profesjonalnego porozumiewania się z klientami oraz pracownikami na wszystkich szczeblach w organizacji

  • Bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office (w tym MS Excel)

  • Zaangażowanie oraz motywacja do rozwoju w obszarze ubezpieczeń

  • Odpowiedzialność za powierzone zadania oraz współpracę w zespole

  • Dokładność i rzetelność oraz dbałość o szczegóły

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę

  • Pracę w dynamicznym zespole z liderami, którzy dzielą się wiedzą oraz wyznaczają wysokie standardy we współpracy z klientami

  • Rozwój zawodowy w firmie brokerskiej

  • Atrakcyjny pakiet benefitów (m.in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie, plan oszczędnościowy, karta lunchowa, kursy językowe),

  • Pracę w komfortowych warunkach z lokalizacją w pobliżu Placu Zawiszy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • karty przedpłacone

Czego możesz się spodziewać?

  • Osoba zatrudniona na tym stanowisku dołączy do zespołu administracyjno-brokerskiego, którego zadaniem jest profesjonalna obsługa klientów firmy Mercer w zakresie ubezpieczeń osobowych (grupowe ubezpieczenia na życiowe, ubezpieczenia następstw nieszczęśliwych wypadków, w podróży służbowej, ubezpieczenia zdrowotne), obsługa benefitów pracowniczych (Opieki Medycznej, Kart Multi Sport, Kart Lunch, PPE) oraz innych programów.

Mercer

Mercer believes in building brighter futures by redefining the world of work, reshaping retirement and investment outcomes, and unlocking real health and well-being. Mercer’s more than 25,000 employees are based in 44 countries and the firm operates in over 130 countries. Mercer is a business of Marsh McLennan (NYSE: MMC), the world’s leading professional services firm in the areas of risk, strategy and people, with 76,000 colleagues and annual revenue of $17 billion. Through its market-leading businesses including Marsh, Guy Carpenter and Oliver Wyman, Marsh & McLennan helps clients navigate an increasingly dynamic and complex environment. For more information, visit https://www.mercer.com/. Follow Mercer on Twitter @Mercer.

Marsh McLennan is committed to embracing a diverse, inclusive and flexible work environment. We aim to attract and retain the best people regardless of their sex/gender, marital or parental status, ethnic origin, nationality, age, background, disability, sexual orientation, and gender identity.

Przewiń do profilu firmy