Ta oferta pracy jest nieaktualna od 112 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa Informacji

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 27.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Grupa Onet-RAS Polska to jedna z największych grup medialnych na rynku polskim i Europy Środkowo-Wschodniej.  Serwisy internetowe i tytuły prasowe Grupy mają miesięcznie ponad 16 mln użytkowników i czytelników, co daje nam pozycję lidera zasięgowego wśród polskich wydawców.

    Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko:
    Młodszy Specjalista
    ds. Bezpieczeństwa Informacji
    Miejsce pracy: Kraków

    Obowiązki:

    • Definiowanie wymagań i zaleceń w obszarze bezpieczeństwa informacji
    • Koordynowanie działań związanych z obsługą incydentów związanych z bezpieczeństwem informacji
    • Koordynacja testów penetracyjnych, audytów bezpieczeństwa oraz testów ciągłości działania
    • Udział w projektach z zakresu bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania
    • Współpraca z jednostkami IT w zakresie systemów bezpieczeństwa

    Wymagania:

    • Minimum roczne doświadczenie na stanowisku związanym z bezpieczeństwem informacji
    • Doświadczenie w przygotowywaniu, opracowywaniu, wdrażaniu dokumentacji i procedur z zakresu bezpieczeństwa informacji
    • Praktyczne doświadczenie i umiejętności w zakresie zarządzania ryzykiem bezpieczeństwa informacji
    • Umiejętność definiowania wymagań w zakresie bezpieczeństwa i ciągłości działania
    • Znajomość norm: ISO 2700*
    • Doświadczenie w zakresie testów penetracyjnych i ocen bezpieczeństwa

    Oferujemy:

    • Możliwość pracy w środowisku międzynarodowym
    • Ciekawe wyzwania
    • Pakiet benefitów (MultiSport, ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna)
    • Pracę wśród ludzi z pasją - którzy lubią to, co robią