Młodszy specjalista ds. bezpieczeństwa informacji

ASTEK Polska

  • ważna jeszcze 7 dni
    do: 29 paź 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna, praca zdalna, praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Mokotowska 1

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Praca z przesympatycznym Tomkiem, który pomoże Ci się odnaleźć w zawikłanych kwestiach ochrony danych i bezpieczeństwa informacji

  • Będziesz brać/ła udział w przygotowywaniu i wdrażaniu polityk oraz standardów w zakresie bezpieczeństwa informacji

  • Wspieraj i monitoruj audyty wewnętrzne w organizacji

  • Lubisz uczyć? To dobrze, bo będziesz przygotowywać materiały szkoleniowe oraz prowadzić szkolenia dla pracowników z zakresu ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji

  • Będziesz uczestniczyć w procesie zarządzania incydentami bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Znajomość obowiązujących przepisów regulujących przetwarzanie danych osobowych

  • Znajomość normy ISO/EIC 27001:2013 (w szczególności załącznika A.)

  • Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa informacji/ochrony danych osobowych (liczy się staż!)

  • Umiejętność pracy w rozproszonym zespole - pracujemy też zdalnie! No i jesteśmy w kilku lokalizacjach!

  • Dokładność i skrupulatność - jak to przy RODO i ISO bywa!

Mile widziane

  • Posiadanie certyfikatu audytora wewnętrznego normy ISO/EIC 27001:2013

  • Znajomość normy ISO 9001:2015

  • Doświadczenie w przeprowadzaniu audytów wewnętrznych

To oferujemy

  • Jesteśmy otwarci by porozmawiać o Twoich oczekiwaniach finansowych

  • Możesz u nas pracować na UoP jak i na UZ czy też na B2B - jak wolisz

  • Mamy benefity - zadbamy o twoje zdrowie i kondycję fizyczną

  • Przesympatyczną atmosferę, u nas będziesz czuć się jak u przyjaciół - dlatego zdobyliśmy wyróżnienie Great place to work!

  • Szkolenia i rozwój - lubimy się uczyć!

  • Integracje - i lubimy się bawić!

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

Etapy rekrutacji
1

Rozmowa z Kasią naszą rekruterką

2

Rozmowa z Tomkiem z którym będziesz współpracować

Nasze siedziby możesz znaleźć od Stanów aż po Chiny! Jesteśmy dużą korporacją z bardzo miłą rodzinną atmosferą! Chcesz wiedzieć więcej? Zerknij na naszą stronę: https://astek.pl/

Przewiń do profilu firmy