Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. bezpieczeństwa IT

Technitel Polska S.A.

  • Zgierz

    Zgierz, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Mile widziane

  • SQL

System operacyjny

Twój zakres obowiązków

  • Administracja systemów i narzędzi do zapewnienia bezpieczeństwa teleinformatycznego – Firewalle, IPS/IDS, XDR, Antivirus

  • Monitorowanie i analiza naruszeń bezpieczeństwa, zagrożeń i incydentów

  • Wdrażanie procedur i polityk bezpieczeństwa zapewniających ochronę i kontrolę dostępu do informacji

  • Administracja i monitorowanie systemu backup – polityki wykonywania kopii zapasowych, harmonogramy, testy

  • Przygotowywanie dokumentacji technicznej i proceduralnej w zakresie bezpieczeństwa systemów teleinformatycznych

  • Przygotowywanie cyklicznych raportów i analiza w zakresie bezpieczeństwa infrastruktury i systemów

  • Przeprowadzanie wewnętrznych audytów bezpieczeństwa

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe – informatyka lub pokrewne

  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe związane z bezpieczeństwem IT

  • Praktyczne doświadczenie w obszarach bezpieczeństwa IT

  • Znajomość systemów backup - tworzenie kopii zapasowych – testy, przywracanie

  • Doświadczenie w obszarze bezpieczeństwa sieci LAN/WAN/WiFi

  • Znajomość rozwiązań typu Firewall, Switch, IPS/IDS, XDR, Antivirus, Proxy

  • Znajomość modeli TCP/IP oraz OSI

  • Znajomość norm, standardów oraz praktyk w obszarze bezpieczeństwa

  • Umiejętności sprawnej, samodzielnej i dokładnej analizy potencjalnego zagrożenia

  • Dobra organizacja pracy, zaangażowanie, umiejętności komunikacyjne oraz chęć rozwoju

  • Umiejętność pracy zespołowej

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

  • Znajomość rozwiązań sieciowych Huawei, Ubiquiti

  • Znajomość systemów bezpieczeństwa ESET, Acronis

  • Znajomość skanerów podatności typu Nessus, Rapid

  • Znajomość narzędzi przeznaczonych do monitoringu infrastruktury IT np. Zabbix

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa systemów operacyjnych Linux, Windows

  • Znajomość zagadnień bezpieczeństwa baz danych, takich jak MS SQL, MySQL, MariaDB, Firebird

W związku z prężnie rozwijającą się działalnością na rynku norweskim, Technitel Norge AS zaprasza do współpracy osoby doświadczone, zaangażowane w swój rozwój oraz otwarte na nowe wyzwania.

Przewiń do profilu firmy