Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa Operacyjnego IT

Polpharma S.A.O firmie

  • Sieradz

    Sieradz, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • Microsoft Azure

O projekcie

Na tym stanowisku zajmować będziesz się nie tylko monitorowaniem i analizą bieżących procesów bezpieczeństwa IT (także przy systemach przemysłowych), ale również pracą nad ich usprawnieniami i rozwojem. Co więcej, czekają Cię także ciekawe zadania i projekty realizowane we współpracy z innymi działami. Ale to nadal nie wszystko, bo jeśli pojawi się nagłe zgłoszenie o naruszeniu naszego bezpieczeństwa IT, musisz zadziałać natychmiastowo, aby uniknąć dalszego rozwoju wydarzeń. Brzmi dynamicznie? Tak właśnie jest, dlatego aplikuj jeśli masz podobne doświadczenie i szukasz kolejnych wyzwań.

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie wytycznych, wymagań i standardów bezpieczeństwa IT oraz nadzór nad ich realizacją,

  • Wykonanie procesów mających na celu zabezpieczenie rozwiązań chmurowych,

  • Monitorowanie systemów, analiza logów i działań użytkowników,

  • Administracja systemami bezpieczeństwa oraz obsługa zgłoszeń o działaniach zagrażających,

  • Identyfikowanie i rozwiązywanie problemów związanych z naruszaniem bezpieczeństwa IT,

  • Prowadzenie testów bezpieczeństwa oraz zgłaszanie rekomendacji i zaleceń dotyczących rozwoju zabezpieczeń,

  • Współpraca z innymi specjalistami IT w zakresie budowy architektury bezpieczeństwa,

  • Konsultowanie projektów wewnątrz organizacji, pod kątem bezpieczeństwa IT.

Nasze wymagania

  • Posiadasz co najmniej 3-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

  • Znasz aspekty bezpieczeństwa związane z chmurą publiczną oraz prywatną,

  • Potrafisz przeprowadzać testy bezpieczeństwa systemów IT,

  • Obsługujesz rozwiązania klasy DLP/IDM/SIEM/ lub inne systemy monitorujące,

  • Wiesz jak analizować raporty podatności i wyniki testów penetracyjnych,

  • Przygotowywałeś/aś dokumentację bezpieczeństwa,

  • Posługujesz się językiem angielskim przynajmniej w stopniu komunikatywnych,

  • Częste podróże służbowe nie są dla Ciebie problemem,

  • Doświadczeniem z systemami automatyki przemysłowej będzie Twoim dużym atutem.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • program emerytalny

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • pakiet relokacyjny

  • paczki świąteczne

  • Punkty za przyjazd do pracy rowerem

  • Dodatkowy 1 dzień urlopu - Święto Polpharmy

Etapy rekrutacji
1

Wysłanie aplikacji

2

Rozmowa telefoniczna

3

Spotkania rekrutacyjne

4

Podjęcie decyzji

Polpharma S.A.

JESTEŚMY DRUŻYNĄ POLPHARMY

Odważnie wybiegamy w przyszłość, co sprawia, że jesteśmy czołowym zawodnikiem w obszarze farmacji. Nasz cel – dbanie o zdrowie – realizujemy dzięki wspólnemu działaniu wszystkich naszych zespołów od Produkcji po Sprzedaż. Możesz zostać częścią jednego z nich.

Przewiń do profilu firmy