Ta oferta pracy jest nieaktualna od 62 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa Teleinformatycznego

  • Gdańsk, pomorskie
  • Specjalista
  • 17.08.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Młodszy Specjalista ds. Bezpieczeństwa Teleinformatycznego Gdańsk
    Zakres obowiązków:

      • udział w projektach biznesowych i informatycznych,
      • opiniowanie zmian w infrastrukturze teleinformatycznej,
      • zarządzanie systemami bezpieczeństwa teleinformatycznego: SIEM; Dostępem Uprzywilejowanym,
      • projektowanie i wdrażanie polityk korelacji zdarzeń
    Oczekujemy:
      • wyższego wykształcenia informatycznego,
      • doświadczenia w pracy w obszarach sieci i bezpieczeństwa IT; lub odbytych praktyk/stażu w obszarze,
      • praktycznej i teoretycznej wiedzy z zakresu:
        - projektowania i zarządzania sieciami LAN/WAN,
        - znajomości rozwiązań typu Firewall, SIEM, systemów zarządzania dostępem uprzywilejowanym,
        - znajomości zagadnień związanych z bezpieczeństwem infrastruktury IT w tym z obszaru cyberbezpieczeństwa sieci teleinformatycznych,
      • minimum podstawowej znajomości Systemu Linux.
    Oferujemy:
      • pracę w ambitnym, dynamicznie rozwijającym się zespole,
      • udział w nowatorskim, gorącym projekcie bankowym- jesteśmy nową marką, która stawia na rozwój i nieszablonowe rozwiązania,
      • okazję do rozbudowania życiorysu o historie dotyczące kluczowych dla polskiego rynku tematów w obszarze bankowości,
      • przyjazną atmosferę pracy,
      • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia (umowa o pracę), pakiet socjalny (karta MultiSport, prywatna opieka zdrowotna, ubezpieczenie na życie), dzień w pracy możesz rozpocząć od kubka pysznej kawy- wszystkie nasze kuchnie są wyposażone w nowoczesne ekspresy do kawy, dodatkowo codziennie dostarczamy dla naszych Pracowników świeże owoce i warzywa.