Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. BHP

DEMARKO Sp. z o.o. Sp.k.O firmie

DEMARKO Sp. z o.o. Sp.k.

Kolonia Zygmunt 31c

Bytom

Twój zakres obowiązków

  • Realizacja zadań służby BHP wymienionych w Rozporządzeniu Rady Ministrów w sprawie służby BHP,

  • Udział w projektach dotyczących tematyki BHP,

  • Monitorowanie i egzekwowanie przestrzegania przez pracowników zakładu obowiązujących przepisów prawa, procedur i instrukcji,

  • Bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń,

  • Prowadzenie szkoleń wstępnych,

  • Udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w opracowywaniu wniosków wynikających z badania przyczyn i okoliczności tych wypadków, a także kontrola realizacji tych wniosków,

  • Ewidencja oraz kontrola nad przeprowadzanymi pomiarami środowiska pracy.

  • Aktualizacja oceny ryzyka zawodowego

Nasze wymagania

  • Wykształcenie i doświadczenie zgodne z wymogami prawnymi dla pracownika służby BHP (warunek konieczny),

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności programu Excel,

  • Znajomość przepisów z obszaru bhp, ppoż,

  • Otwartość na realizację nowych zadań, zaangażowanie, kreatywność oraz operatywność.

  • Dobra organizacja pracy własnej

  • Dodatkowym atutem będzie znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Udział w organizacji procesu planowania

  • Pracę w dużej, renomowanej, rozwijającej się firmie

Firma DEMARKO Sp. z ograniczoną odpowiedzialnością Sp. K. działa nieprzerwanie od niemalże 25 lat na rynku Polskim i Zagranicznym. Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą, liderem branży obróbki stali i produkcji naczep specjalistycznych do transportu ciężkiego.

Przewiń do profilu firmy