Młodszy specjalista ds. BHP

SEST-LUVE - Polska

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Alberta Einsteina 22

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie obowiązków Służby BHP

  • Przygotowywanie formularzy szkoleniowych, kart ocen ryzyka zawodowego i instrukcji bezpieczeństwa

  • Prowadzenie wewnętrznych szkoleń BHP dla pracowników i kontrahentów

  • Przygotowywanie, kompletowanie i archiwizowanie dokumentów szkoleniowych, prezentacji, informacji BHP

  • Organizacja szkoleń podnoszących kwalifikacje zawodowe pracowników (uprawnienia UDT, SEP)

  • Prowadzenie i uzupełnianie rejestrów szkoleń, uprawnień, wypadków

  • Uczestnictwo w postępowaniach powypadkowych

  • Przygotowywanie badań incydentalnych oraz sprawozdań GUS

  • Uczestnictwo w kontrolach i przeglądach stanu BHP, odbiorach technicznych maszyn

  • Wprowadzanie danych do systemów i rejestrów

  • Tworzenie raportów i analiz , zestawień danych , prezentacji

  • Ścisła współpraca z przełożonym, współpracownikami, innymi działami firmy oraz kontrahentami

  • Dbanie o rzetelną realizację zadań na stanowisku pracy

Nasze wymagania

  • Uprawnienia specjalisty BHP

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku

  • Znajomość przepisów z obszaru bhp , ppoż

  • Dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności bardzo dobra znajomość programu Excel

  • Znajomość języka angielskiego

  • Dobra organizacja pracy własnej, rzetelność

  • Umiejętność komunikacji

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Odpowiedzialność, sumienność, zaangażowanie

  • Prawo jazdy kat. B

To oferujemy

  • Umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem

  • Premia frekwencyjna oraz premia wydajnościowo-sprzedażowa

  • Dofinansowanie do posiłków

  • Bony na święta

  • Dodatkowe wynagrodzenie związane z urlopem wypoczynkowym wypłacane przed rozpoczęciem urlopu

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Prywatna opieka medyczna

  • Karta Mulitsport Plus

  • Stabilne zatrudnienie z międzynarodowej firmie

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • dofinansowanie do posiłków

Sest Luve Polska jest częścią LU-VE Group wiodącego europejskiego producenta parowników i skraplaczy do urządzeń chłodniczych oraz jedną z najlepszych firm produkujących lamelowe wymienniki ciepła dla sektorów chłodnictwa i klimatyzacji. Sest Luve Polska powstała w 2002 roku w Gliwicach i od tego czasu systematycznie się rozwija, w 2017 roku Zarząd LU-VE Group zdecydował o rozbudowie zakładu w gliwickiej KSSE.

Przewiń do profilu firmy