Młodszy Specjalista ds. BHP i OŚ

Bergman Engineering Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Rzeszów, podkarpackie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)

Bergman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na  terenie Europy. Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Engineering koncentruje się na jednym priorytecie – oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

W związku ze współpracą z naszym klientem, firmą Pratt&Whitney Aeropower, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Numer ref.: BHR/MP/0320

Zadania:

  • Wsparcie służb BHP w realizacji zadań
  • Aktualizowanie dokumentacji dot. oceny ryzyka zawodowego, czynników szkodliwych, instrukcji BHP i stanowiskowych
  • Organizowanie pomiarów środowiska pracy
  • Przygotowywanie danych i sporządzanie raportów do urzędów i instytucji zewnętrznych
  • Zarządzanie substancjami i mieszaninami chemicznymi
  • Udział w audytach wewnętrznych i zewnętrznych

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie zdobyte w Dziale BHP w firmie produkcyjnej
  • Wiedza z zakresu BHP i Ochrony Środowiska oraz zainteresowanie tą tematyką
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziane uprawnienia inspektora BHP
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • Komunikatywność, otwartość, odpowiedzialność

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w ramach kontraktu przez Bergman Engineering co najmniej na okres roku z możliwością przedłużenia
  • Pracę dla naszego klienta – Pratt&Whitney Aeropower – międzynarodowej firmy z branży lotniczej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Współpracę w ramach umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, zasiłek urlopowy, ubezpieczenie, karta sportowa
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość wzięcia udziału w ciekawych projektach w ramach grupy Bergman Engineering

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

„Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

„Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.”

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy