Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. BHP (program stażowy)

FaureciaO firmie

3 5004 000 brutto / mies.
  • Gniewomierz (pow. legnicki), dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Praktykant / Stażysta
Czy wiesz, że co 3 samochód na świecie zawiera części wyprodukowane w Faurecii?

Nasza specjalność to projektowanie i produkcja elementów wyposażenia samochodowego w czterech kluczowych dziedzinach: technologiach kontroli emisji spalin, fotelach samochodowych, wnętrzach samochodowych, rozwiązaniach IT.
Jak to robimy? Działamy w 37 krajach, gdzie liczba zakładów produkcyjnych osiągnęła już okrągłe 300! Z dumą chwalimy się także 35 ośrodkami badawczo-rozwojowymi i załogą blisko 120 tysięcy Faurecian. W Polsce rozwinęliśmy 10 fabryk. W Grójcu, Gorzowie Wielkopolskim, Legnicy, Wałbrzychu i Jelczu-Laskowicach.

Ale to nie wszystko, bo mamy jeszcze: Centrum Badawczo-Rozwojowe, Finansowe Centrum Usług Wspólnych, Platformę Transportowo-Logistyczną, Centrum Wsparcia IT.

Kierujemy się przyszłością!
Fabryka Młodych Talentów poszukuje:
Młodszy Specjalista ds. BHP
(program stażowy)

Twoje zadania:

  • Uczestnictwo i pomoc w budowaniu planów doskonalenia zakładu i poszczególnych działów w zakresie BHP
  • Przeprowadzanie kontroli warunków pracy pod kątem przestrzegania przepisów i zasad BHP
  • Inicjowanie i prowadzenie działań korygujących i zapobiegawczych w ramach problematyki BHP, tj. szkolenie pracowników zakładu
  • Rozpowszechnianie zasad i standardów BHP
  • Transferowanie wiedzy do pracowników zakładu poprzez szczegółowe czynności usprawniające
  • Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów dotyczących wypadków przy pracy, wyników badań i pomiarów czynników szkodliwych dla zdrowia w środowisku pracy
  • Udział w dokonywaniu oceny ryzyka zawodowego, dla wskazanych stanowisk pracy
  • Prowadzenie i aktualizacja bazy stosowanych w zakładzie środków chemicznych, sporządzanie etykiet
  • Monitoring i aktualizacja wewnętrznych audytów Core Team
  • Współuczestnictwo w przeprowadzaniu analizy ergonomicznej stanowisk pracy
  • Opracowywanie i aktualizacja wewnętrznych instrukcji dotyczących BHP
  • Realizacja zadań powierzonych przez przełożonego.

Nasze oczekiwania:

  • W trakcie studiów magisterskich lub podyplomowych (kierunki związane z BHP, Inżynierią Bezpieczeństwa)
  • Znajomość przepisów prawa pracy, BHP i PPOŻ., ochrony środowiska w zakresie pełnionej funkcji;
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1
  • Znajomość programów MS Office
  • Rozwinięte zdolności analityczne oraz komunikacyjne
  • Dokładność, sumienność, terminowość

Oferujemy:

  • Systemy premiowe
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Opieka medyczna Luxmed
  • Karta sportowa Multisport
  • Stołówka pracownicza
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Pracowniczy Program Emerytalny (PPE)
  • Świadczenia świąteczne
  • Nagrody jubileuszowe
  • Home Office i elastyczne godziny pracy
  • Inne benefity z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych

Ogłoszenie archiwalne