Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. BHP

Gestamp Polska Sp. z o.o.O firmie

Gestamp Polska Sp. z o.o.

Działkowców 12

Września

Grupa Gestamp to obecnie jedno z największych hiszpańskich przedsiębiorstw z kapitałem prywatnym, która od ponad 50 lat zdobywa kolejne rynki na całym świecie osiągając status jednego z największych europejskich producentów komponentów metalowych dla przemysłu motoryzacyjnego oraz innych.

W związku z dynamicznym rozwojem Grupy Gestamp poszukujemy Kandydata/Kandydatki na stanowisko:

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe w zakresie BHP,
  • min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej,
  • aktualna wiedza z zakresu przepisów BHP, ppoż. oraz ochrony środowiska,
  • znajomość normy PN-N-18001 lub OHSAS 18001: 2007, ISO 14001: 2004,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Zakres zadań:

  • organizacja oraz przeprowadzanie szkoleń wstępnych i okresowych BHP,
  • nadzór nad bezpieczeństwem i higieną pracy w zakładzie produkcyjnym,
  • podnoszenie poziomu wiedzy pracowników z zakresu przepisów i dobrych praktyk BHP,
  • prowadzenie dokumentacji z zakresu BHP,
  • ustalanie okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz prowadzenie rejestrów wypadków,
  • dokonywanie oceny ryzyka zawodowego.

Oferujemy:

  • Dogodną lokalizację (przy Dworcu PKP)
  • Szkolenia i rozwój
  • Spotkania integracyjne
  • Przyjazną kulturę organizacyjną
  • Nieformalny dress code
  • możliwość rozwoju w organizacji o światowym zasięgu działania,
  • stabilne warunki zatrudnienia ukierunkowane na długofalową współpracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy