Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. BMS i systemów ERP (K/M)

Apleona Polska sp. z o.o.O firmie

  • Jawor
    Jawor, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • ERP

  • BMS

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu BMS (Building Management System);
  • Obsługa dedykowanego systemu Klienta opartego na systemie SAP w zakresie obsługi budynkowej;
  • Obsługa systemu oświetlenia automatycznego;
  • Wprowadzanie danych dotyczących awarii do systemu SAP;
  • Przygotowywanie raportów dla Klienta;
  • Udział w projektach usprawniających i optymalizujących.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie co najmniej średnie (preferowane o profilu: informatyka, automatyka, elektronika);
  • Doświadczenie w obsłudze systemów BMS;
  • Mile widziana znajomość systemów ERP (np. SAP);
  • Umiejętność logicznego myślenia;
  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;
  • Pracowitość, chęć nauki i rozwoju w obszarze technicznym;
  • Dobra organizacja czasu pracy, samodzielność, sumienność w wykonywaniu obowiązków.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Pracę od poniedziałku do piątku;
  • Wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i umiejętności;
  • Prywatna opieka medyczna finansowana przez pracodawcę;
  • Możliwość skorzystania z ubezpieczenia na życie na preferencyjnych warunkach;
  • Dofinansowanie do pakietu sportowo-rekreacyjnego;
  • Pakiet świadczeń socjalnych z ZFŚS;
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz awansu w strukturach firmy.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • dofinansowanie wypoczynku

Apleona Polska sp. z o.o.

Apleona Polska jest wiodącą firmą w branży zintegrowanych usług facility management, oferującą kompleksową obsługę nieruchomości (zarządzanie techniką i infrastrukturą budynku).

Młodszy Specjalista ds. BMS i systemów ERP (K/M), Jawor