Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Brandu

AMEET Sp. z o.o.O firmie

  • Nowe Sady 6, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

AMEET Sp. z o.o.

Nowe Sady 6

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Weryfikacja projektów pod względem zgodności licencyjnej,

  • Udział w pracach nad projektami książek i ich merytoryczna ocena na każdym z etapów,

  • Codzienny kontakt z licencjodawcami,

  • Obsługa systemów operacyjnych licencjodawców.

Nasze wymagania

  • Biegła znajomość języka angielskiego,

  • Skrupulatność i systematyczność,

  • Zorientowanie na szczegóły,

  • Zdolności analityczne,

  • Umiejętność pracy w środowisku wielozadaniowym i pod presją czasu,

  • Swobodne posługiwanie się podstawowymi narzędziami z pakietu MS Office,

  • Mile widziana znajomość zainteresowań i umiejętności dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

To oferujemy

  • Elastyczne, kreatywne, niekorporacyjne środowisko z przyjazną atmosferą,

  • Pracę w jednym z wiodących wydawnictw książek dla dzieci,

  • Możliwość współpracy z dużymi, rozpoznawalnymi markami takimi jak The LEGO Group, The Walt Disney Company, Mattel,

  • Pracę w międzynarodowym środowisku opartym na współpracy, wzajemnym szacunku i zaangażowaniu.

Jesteśmy liderem na polskim rynku wydawniczym. Nasze książki publikowane są w 28 językach w ponad 44 krajach na świecie. Współpracujemy z wieloma licencjodawcami takimi jak The LEGO Group, The Walt Disney Company, Universal Studios Ltd., Warner Bros., co czyni nasze produkty wyjątkowymi i daje gwarancję najwyższej jakości.

Przewiń do profilu firmy