Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. CAD GIS

Quasar Inc. Spółka Akcyjna Oddział w PolsceO firmie

  • małopolskie
    małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie projektów do systemów GIS wiodących światowych operatorów telekomunikacyjnych
  • Dbałość o poprawność i kompletność danych w systemach GIS
  • Współpraca z innymi pracownikami w celu sprawnego zakończenia projektu

Nasze wymagania

  • Znajomość programów CAD/GIS
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Zaangażowanie i otwartość na współpracę
  • Możliwość pracy w pełnym wymiarze etatu

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie techniczne
  • Znajomość technologii HFC i/lub FTTH

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia oraz rozwoju w międzynarodowym środowisku przy ciekawych projektach w rozwijającej się branży
  • Wprowadzenie nowych pracowników poprzez szkolenia wewnętrzne
  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjny system wynagradzania - wynagrodzenie stałe oraz premia za wyniki
  • Możliwość pracy zdalnej - hybrydowo bądź w pełnym wymiarze
  • Elastyczne godziny pracy
  • Pakiet prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do kart sportowych
  • Możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez kursy i szkolenia związane z wykonywanym stanowiskiem (w tym kursy języka angielskiego) – współfinansowane przez firmę
  • Pracę w młodym, przyjaznym i zaangażowanym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • elastyczny czas pracy
  • spotkania integracyjne

Dodatkowe informacje

Będziemy wdzięczni za podanie w formularzu informacji dotyczącej oczekiwanego wynagrodzenia.

Quasar Inc. Spółka Akcyjna Oddział w Polsce

Quasar, Inc. to prężnie rozwijającą się firma, obecna od 22 lat na rynku międzynarodowym w branży projektów telekomunikacyjnych. Opracowaliśmy już setki tysięcy mil systemów na całym świecie dla największych operatorów telekomunikacyjnych, łącznie na 5 kontynentach w 30 krajach. Poprzez wieloletnie doświadczenie oraz kontrolę jakości zapewniamy naszym klientom profesjonalne oraz ekonomiczne rozwiązania.

Więcej informacji o firmie na stronie: http://www.quasar.us/

Młodszy Specjalista ds. CAD GIS, małopolskie