Młodszy specjalista ds. chromatografii

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Grodzisk Mazowiecki

    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 2 dni
    do: 29 lip 2021
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie analiz techniką HPLC i TLC od etapu przygotowania faz, prób, poprzez obsługę aparatu HPLC aż po wystawienie raportu z badań.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe chemiczne, farmaceutyczne lub pokrewne, preferowana specjalizacja analityczna

  • język angielski na poziomie umożliwiającym pracę z angielskimi normami,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w laboratorium analitycznym

  • znajomość pakietu MS Office

  • mile widziana znajomość HPLC, TLC i innych technik analitycznych

  • dokładność, dociekliwość, umiejętność pracy w presji czasowej

  • myślenie analityczne, bardzo dobra organizacja pracy

To oferujemy

  • umowę o prace na zastępstwo,

  • możliwość rozwoju, nauki i zdobywania ciekawego oraz różnorodnego doświadczenia zawodowego,

  • opiekę medyczną ,

  • kartę Multisport,

  • dodatkowe świadczenia socjalne.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • owoce

Gedeon Richter Polska Sp. z o.o.

Gedeon Richter jest jedną z wiodących firm farmaceutycznych w Europie. Od momentu założenia na Węgrzech, w roku 1901, Gedeon Richter rozwinął się do rangi międzynarodowej korporacji. Obecnie Richter zatrudnia prawie 11 tysięcy pracowników na całym świecie. W ofercie koncernu znajdują się oryginalne i generyczne produkty farmaceutyczne z najważniejszych obszarów terapeutycznych. Koncern stale inwestuje w rozwój swoich produktów, przeznaczając na badania i rozwój ponad 11% wartości przychodów.

Przewiń do profilu firmy