Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Cła i Transportu

TelForceOne S.A.

  • Krakowska 119, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Krakowska 119

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Udział w realizacji odpraw celnych

  • Wsparcie w przygotowywaniu dokumentacji celnej

  • Współpraca z organami celno - skarbowymi i z agencjami celnymi

  • Wsparcie organizacji transportów (drogowy, morski, lotniczy)

  • Monitorowanie terminowości realizacji transportów

  • Współpraca z firmami spedycyjnymi i agencjami celnymi (odprawy celne)

Nasze wymagania

  • Dobra organizacja pracy własnej, samodzielność

  • Czynne prawo jazdy kategorii B

  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)

  • Dokładność i umiejętność pracy w zespole

  • Otwartość na nowe doświadczenia i naukę

To oferujemy

  • Dołączenie do społeczności nieustannie rozwijającej się firmy o globalnym zasięgu

  • Współpracę z ekspertami i codzienną dawkę wiedzy

  • Atmosferę pracy sprzyjającą rozwojowi kompetencji

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • program rekomendacji pracowników

Tworzymy firmę o globalnym zasięgu, która z odwagą i pasją wspiera biznes swoich partnerów, dostarczając najnowszych rozwiązań z zakresu mobilnych technologii. Naszym celem jest zwiększenie siły i skuteczności, dzięki rozszerzeniu kompetencji do budowy kompleksowych rozwiązań dla firm, opartych na rynkowej praktyce i zaufaniu.

Przewiń do profilu firmy