Młodszy specjalista ds. CMS

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 07.12.2018
  • Ważna jeszcze 23 dni (do 06.01.2019)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MŁODSZY SPECJALISTA DS. CMS

    poszukiwany / poszukiwana!

    Jesteśmy dystrybutorem komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej. Od 28 lat konsekwentnie budujemy swoją pozycję w Europie i na świecie. Obsługujemy klientów z ponad 140 krajów, a dzięki nowoczesnemu magazynowi wysyłamy około 4000 paczek dziennie. Zatrudniamy ponad 700 pracowników w Polsce i spółkach zależnych.
    Miejsce pracy: Łódź

    Zakres obowiązków obejmuje:

    • Aktywne administrowanie stronami internetowymi firmy, zgodnie z odpowiednią polityką. W szczególności zarządzanie stroną www.tme.eu;
    • Udział w projekcie migracji treści stron internetowych TME do nowego systemu;
    • Monitorowanie oraz aktualizacja stron internetowych firmy;
    • Współpraca z działem contentu przy tworzeniu treści na potrzeby stron internetowych.

    Czego oczekujemy:

    • Wykształcenie min. średnie – preferowane kierunki informatyka, marketing, media, komunikacja;
    • Doświadczenie i znajomość stosowania CMS wraz z dobrym zrozumieniem technicznym;
    • Znajomość HTML (opcjonalnie - składni Markdown);
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1/B2;
    • Umiejętność twórczej i analitycznej pracy;
    • Umiejętność pracy w zespole;
    • Kreatywność i proaktywność w działaniu.

    Mile widziane:
    • Znajomość środowisk graficznych, w szczególności edycji grafiki komputerowej;
    • Znajomość podstawowych pojęć dotyczących programowania.

    Co oferujemy?

    Szkolenia i kursy językowe
    Pracę
    w międzynarodowym środowisku
    Integracje
    Prywatną opiekę medyczną
    Karty sportowe
    Kasę zapomogową
    Wczasy pod gruszą, karty prepaid
    Sekcje sportowe
    Parking dla rowerów
    Dofinansowanie posiłków
    Świeże owoce
    i jogurty
    I o wiele więcej...
    Pracę w międzynarodowym środowisku
    Integracje

    Kase zapomogową
    Wczasy pod gruszą
    karty prepaidowe

    Dofinansowania
    do posiłków
    Świeże owoce i jogurty
    i o wiele więcej

    Oferty zawierające CV prosimy przesłać za pomocą Aplikuj.

    W tytule wiadomości proszę powołać się na nazwę stanowiska.
    Aplikując prosimy o załączenie poniższych klauzul:
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w celu uczestnictwa w rekrutacji;
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie podanych przeze mnie danych osobowych, w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach.
    OBOWIĄZEK INFORMACYJNY:
    1. Transfer Multisort Elektronik sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi, adres: ul. Ustronna 41, 93-350 Łódź informuje, że będzie administratorem Pani/Pana danych osobowych.
    2. U administratora danych osobowych wyznaczony jest inspektor ochrony danych, z którym można się skontaktować poprzez email [email protected];
    3. Pani/Pana dane będą przetwarzane na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a) Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej; RODO) i mogą być przetwarzane w celu uczestnictwa w rekrutacji oraz, w przypadku wyrażenia stosownej zgody, również w celu uczestnictwa w przyszłych rekrutacjach;
    4. Podanie danych jest dobrowolne niemniej konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji;
    5. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane do w terminie do 5 miesięcy od zakończenia rekrutacji a w przypadku wyrażenia zgody na wykorzystanie danych do przyszłych rekrutacji do chwili cofnięcia zgody na wykorzystywanie danych w przedmiotowym celu;
    6. Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do Pani/Pana danych oraz prawo żądania ich sprostowania, ich usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania.
    7. W zakresie, w jakim podstawą przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest zgoda, ma Pani/Pan prawo wycofania zgody. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
    8. W zakresie, w jakim Pani/Pana dane są przetwarzane na podstawie zgody – przysługuje Pani/Panu także prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Pani/Pana danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego. Może Pani/Pan przesłać te dane innemu administratorowi danych.
    9. Przysługuje Pani/Panu również prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych.