Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Contact Center

eService Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

Twój zakres obowiązków

  • Przyjazna obsługa klientów (połączenia przychodzące) i budowanie z nimi długotrwałych relacji
  • Telefoniczny i mailowy kontakt z akceptantami kart płatniczych, czyli naszymi klientami
  • Odpowiedź na bieżące pytania dotyczące użytkowania naszych produktów
  • Realizacja dyspozycji zmian w systemach

Nasze wymagania

  • Umiesz budować relacje oraz jesteś pozytywnie nastwiony do świata i ludzi
  • Potrafisz współpracować, team player to Twoje drugie imię
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej oraz nocnej (także w wybrane weekendy) nie jest dla Ciebie niedogodnością
  • Umiesz pracować efektywnie pod presją czasu, doskonale organizujesz swoją pracę
  • Posiadasz aktywne i uprzejme podejście do klienta oraz entuzjastyczne nastawienie do pracy, a telefoniczna obsługa Klienta nie sanowi dla Ciebie trudności

Mile widziane

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze telefonicznej obsługi klienta
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Nie masz doświadczenia? Nie przejmuj się, wszystkiego Cię nauczymy podczas kompleksowego szkolenia wdrożeniowego
  • Oferujemy umowę o pracę z perspektywą długoterminowej współpracy
  • Rozwój w międzynarodowym środowisku
  • Prywatną opieka medyczna (w tym stomatologiczna)
  • Elastyczne godziny pracy w piątki
  • Pakiet świadczeń socjalnych, również dla Twoich bliskich
  • Karta Multisport w atrakcyjnej cenie
  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego
  • Owocowe środy i codziennie pyszna kawa
  • Strefa chillout z konsolą do gier
  • Dodatkowe wolne godziny na spędzanie czasu z rodziną

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • elastyczny czas pracy
  • owoce
  • opieka stomatologiczna
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • bezpłatne porady prawne
  • wsparcie psychologiczne dla Ciebie i Twoich bliskich
  • porady finansowe dla Ciebie i Twoich bliskich

eService Sp. z o.o.

Jesteśmy polską firmą z siedzibą w Warszawie, skąd obsługujemy klientów na obszarze 11 krajów Europy. Jako część międzynarodowej Grupy EVO jesteśmy europejskim hubem IT, technologii, zarządzania i rozwoju produktów, które codziennie mają wpływ na życie milionów użytkowników kart płatniczych.

Będąc największym operatorem płatności bezgotówkowych w Polsce i Europie środkowo-wschodniej, wspieramy przedsiębiorców w cyfrowym świecie transakcji płatniczych. Dajemy im narzędzia, dzięki którym mogą jeszcze lepiej obsługiwać swoich klientów, niezależnie od tego gdzie są i w jaki sposób chcą dokonać zakupu.

Od ponad 20 lat budujemy świat, w którym transakcje płatnicze przebiegają niemal niezauważalnie, są szybkie, bezpieczne i wygodne. Nieprzerwana ewolucja rynku usług finansowych wymaga od nas ciągłego rozwoju, innowacyjnego myślenia oraz budowania rozwiązań i kompetencji, które jeszcze wczoraj nie istniały. Tworzymy je i rozwijamy się wraz z nimi, rosnąc w tempie 20 proc. rocznie.

Wierzymy w siłę naszych wartości, którymi są: uczciwość, odpowiedzialność, różnorodność i praca zespołowa – dzięki nim nasi pracownicy i klienci zostają z nami na lata.

eService należy do notowanej na NASDAQ spółki EVO Payments International oraz PKO Banku Polskiego.

Młodszy Specjalista ds. Contact Center, Warszawa