Młodszy Specjalista ds. Content Marketingu

TUiR WARTA S.A.

rondo Daszyńskiego 1

Wola

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • opracowanie tematów i słów kluczowych,

  • tworzenie wysokiej jakości treści o tematyce ubezpieczeniowej, zoptymalizowanych pod kątem SEO,

  • korekta i redagowanie treści,

  • przygotowywanie treści marketingowych na potrzeby kampanii w mediach społecznościowych,

  • współpraca z zespołem produktu oraz zewnętrznymi partnerami,

  • monitorowanie aktualnych trendów na rynku.

Nasze wymagania

  • ’lekkie pióro’ i bardzo dobra znajomość zasad języka polskiego – warunek konieczny,

  • zaangażowanie, kreatywność i inicjatywa w działaniu,

  • komunikatywność i umiejętność pracy w zespole oraz dbałość o szczegóły,

  • zainteresowanie tematyką marketingu internetowego,

  • absolwent/student, który ukończył min. II roku studiów,

  • dostępność min. 30 godzin tygodniowo.

Mile widziane

  • podstawowa znajomość zagadnień SEO.

To oferujemy

  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie,

  • uczestnictwo w rozwoju kanału sprzedaży online w dynamicznie rozwijającej się firmie wchodzącej w skład jednej z największych grup ubezpieczeniowo-finansowych,

  • pracę w dobrej atmosferze i zgranym zespole w centrum Warszawy,

  • ciekawe i ambitne zadania,

  • możliwość dalszego rozwoju zawodowego,

  • elastyczne podejście do planu zajęć na uczelni.

  • Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • firmowa drużyna sportowa

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

  • dostęp do platformy e-learningowej

Warta już od ponad 100 lat definiuje rynek ubezpieczeniowy w Polsce. Nasza silna marka i pozycja drugiego największego ubezpieczyciela w Polsce nie jest jednak wyłącznie zasługą bogatej historii. W głównej mierze to efekt działań najlepszych ekspertów, którym stwarzamy przyjazne i stabilne warunki zatrudnienia, by mogli z zaangażowaniem poszukiwać nowatorskich rozwiązań i technologii, na których opiera się biznes firmy. Warta to miejsce dla tych, którzy chcą przekładać swoją wiedzę i doświadczenie na realne działania, jak również tych, którzy są dopiero u progu swojej kariery i chcą uczyć się od liderów branży.

Przewiń do profilu firmy