Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Content Marketingu

HEXAGONES Sp. z o.o.O firmie

  • Robotnicza 54, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)

HEXAGONES Sp. z o.o.

Robotnicza 54

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Budowanie komunikacji marketingowej dotyczącej produktów

  • Opracowywanie treści do serwisów internetowych oraz social mediów, zgodnie z założonym harmonogramem

  • Obsługa i dbanie o poprawne funkcjonowanie stosowanych narzędzi on-line marketingu

  • Poszukiwanie możliwości udostępniania contentu na serwisach partnerskich

  • Analiza działań promocyjno-marketingowych oraz raportowaniem wyników powierzonych zadań

  • Współudział w planowaniu działań promocyjnych i marketingowych

Nasze wymagania

  • Pomysłowość, kreatywność przy tworzeniu treści postów

  • Znajomości narzędzi do analizy pozycjonowania produktu

  • Lekkiego pióra i znajomości zasad poprawnej pisowni

  • Dobra organizacja czasu pracy i umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Zaangażowania i otwartości na nowe wyzwania

  • Znajomość języka angielskiego, mile widziana znajomość języka francuskiego i niemieckiego

Mile widziane

  • Umiejętności graficzne

To oferujemy

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji

  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie w profesjonalnym zespole

  • Lekcje języka francuskiego i angielskiego

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników

  • dogodny dojazd komunikacją miejską

  • praca w pobliżu centrum

Do dynamicznie rozwijającego się zespołu marketingu w Businsess Center Hexagones poszukujemy osoby na stanowisko: Specjalista ds. Content Marketingu

Przewiń do profilu firmy