Ta oferta pracy jest nieaktualna od 2 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

młodszy specjalista ds. controlingu

  • Kraków, małopolskie
  • Specjalista
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Jesteś osobą komunikatywną, proaktywną o wysoko rozwiniętych zdolnościach analitycznych? Biegle posługujesz się językiem angielskim? Masz doświadczenie w pracy w dziale finansów lub księgowości? Mamy dla Ciebie ofertę, w której znajomość zagadnień ekonomiczno - księgowych jest podstawą i początkiem międzynarodowych kontaktów!

    Nr ref.: /439/02/2019/AM/39375
    Kraków
    oferujemy
    • pracę dla wiodącej firmy z branży tytoniowej
    • możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
    • umowę o pracę tymczasową z możliwością przejścia na stałe zatrudnienie
    • bardzo atrakcyjne wynagrodzenie
    • elastyczne godziny pracy
    • pakiet benefitów pozapłacowych
    zadania
    • przeprowadzanie kontroli sprawozdań finansowych
    • aktualizacja krótko- i długoterminowych modeli kontrolingowych oraz analiza wrażliwości
    • opracowywanie bieżących raportów wewnętrznych
    • opracowywanie analiz biznesowych i finansowych
    • analiza kluczowych elementów realizacji budżetu, raportowanie wyników
    • przeprowadzanie szczegółowych testów obejmujących wyodrębnianie faktur, kontraktów, zamówień oraz pozostałej dokumentacji księgowej
    • dokumentowanie wyników w języku angielskim w platformie przeznaczonej do raportowania
    oczekujemy
    • płynnej znajomości języka angielskiego (poziom min C1)
    • wykształcenia wyższego; preferowane kierunki to ekonomia, finanse, controling
    • doświadczenie na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
    • podstawowej wiedzy z zakresu ekonomii
    • dobrej znajomość SAP
    • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych i komunikacyjnych
    • proaktywności i zaangażowania
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47