Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
HL DISPLAY Gliwice Sp. z o.o.

Młodszy Specjalista ds. Controllingu

HL DISPLAY Gliwice Sp. z o.o.O firmie

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • Ważna jeszcze 12 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Aktywna analiza poziomu zapasów w gliwickiej fabryce oraz centrum dystrybucyjnym;

  • Bieżąca kontrola i analiza cen surowców;

  • Ciągłe identyfikowanie ryzyka oraz potencjalnych możliwości finansowych;

  • Kontrola i rozliczanie inwentaryzacji okresowych;

  • Przygotowanie bieżących raportów (np. raporty rotacji zapasów, raporty operacyjne, raportowanie działań optymalizacyjnych itd.);

  • Udział w procesie budżetowania i analiza odchyleń od budżetu;

  • Wdrażanie nowych rozwiązań, procesów i procedur w zakresie controllingu.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (ekonomia, finanse, rachunkowość lub pokrewne);

  • Mile widziane dwuletnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;

  • Bardzo dobra znajomość programu Excel;

  • Wysoko rozwinięte zdolności analityczne;

  • Znajomość procesu budżetowania, kontroli kosztów i wycen magazynów;

  • Dobra znajomość języka angielskiego;

  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;

  • Komunikatywność i otwartość.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, w pełnym wymiarze czasu pracy;

  • Atrakcyjne wynagrodzenie odpowiadające posiadanym kwalifikacjom;

  • Premia miesięczna;

  • Nagroda roczna;

  • Opieka medyczna dla pracownika i rodziny;

  • Dofinansowanie do karty sportowej;

  • Pakiet świadczeń socjalnych;

  • Ciekawa praca w prestiżowej i rozwijającej się firmie;

  • Przyjazna atmosfera;

  • Możliwość rozwoju osobistego oraz aktywnego udziału w rozwoju firmy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

HL Display Gliwice Sp. z o.o. jest wiodącym międzynarodowym dostawcą produktów i rozwiązań dla sklepowych technik ekspozycyjnych oraz elementów wspomagających merchandising, a także oferujący szeroką gamę artykułów i systemów do komunikacji zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz jednostek sklepowych, w tym: listwy cenowe płaskie i profilowe, ramy i ramki aluminiowe i plastikowe, stojaki promocyjne i stojaki na materiały informacyjne, wszelkiego rodzaju materiały nadrukowywane oraz kasetki cenowe.

Do naszego zakładu produkcyjnego w Gliwicach poszukujemy kandydatki/kandydata na stanowisko: Młodszy Specjalista ds. Controllingu.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Jeżeli jesteś zainteresowany/zainteresowana APLIKUJ na ofertę klikając w przycisk aplikacji na dole ogłoszenia.

Czekamy Właśnie na Ciebie!