Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. controllingu

Mecalux Sp. z o.o.

Leona Wyczółkowskiego 125

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Monitorowanie terminowego spływu należności handlowych,

  • Aktywna współpraca z Działem Prawnym i Działem Handlowym odnośnie należności przeterminowanych,

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy,

  • Odpowiedzialność za prawidłowe odzwierciedlenie zasobów środków trwałych w rejestrach księgowych,

  • Księgowanie faktur zakupowych.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS Excel,

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,

  • Zdolność analitycznego myślenia,

  • Skrupulatność, rzetelność i odpowiedzialność za wykonywane zadania,

  • Samodzielność w działaniu, nastawienie na rozwiązywanie problemów,

  • Bardzo dobra organizacja pracy,

  • Wysokie umiejętności komunikacyjne i interpersonalne,

  • Umiejętność dotrzymywania terminów i ustalania priorytetów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • Możliwość skorzystania z zakładowego funduszu świadczeń socjalnych,

  • Program poleceń,

  • Parking dla pracowników,

  • Pracę w przyjaznej atmosferze,

  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych

  • Pracę z użyciem nowoczesnych narzędzi (SAP ERP)

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego,

  • Pracę w międzynarodowej firmie o światowym zasięgu działania,

  • Idealna lokalizacja blisko węzłów komunikacyjnych (DTŚ i DK88) i przystanku autobusowego.

  • Benefity

  • parking dla pracowników

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

Mecalux to międzynarodowa firma produkująca zaawansowane technologicznie systemy składowanie. Na całym świecie posiadamy 11 centrów produkcyjnych, a w Gliwicach znajduje się największe z nich. Klienci na całym świecie są zainteresowani produkowanymi przez nas systemami magazynowymi, dlatego powiększamy nasz zespół specjalistów.

Przewiń do profilu firmy