Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. controllingu

Italmetal Sp. z o.o.O firmie

  • Jelcz-Laskowice

    Jelcz-Laskowice, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 11 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w procesie planowania finansowego, przygotowywanie budżetu i prognoz dla wybranych obszarów

  • Raportowanie wyników finansowych i analiza odchyleń,

  • Kontrola kosztów poszczególnych obszarów,

  • Kalkulacja, analiza, raportowanie wskaźników KPI,

  • Analiza rentowności produktów i klientów,

  • Sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby firmy: dla kierownictwa lub dla innych działów

  • Rozwój narzędzi wspomagających planowanie finansowe i analizy produkcyjne

Nasze wymagania

  • bardzo dobra znajomość i umiejętność pracy w Microsoft Excel (absolutne minimum znajomość funkcji wyszukaj pionowo, tabele przestawne)

  • wykształcenie ekonomiczne

  • doświadczenie zawodowe w obszarze controllingu, finansów, księgowości (mile widziane w firmach produkcyjnych)

  • wiedza z zakresu analizy finansowej, rachunkowości

  • umiejętność analitycznego myślenia, porównywania danych i wyciągania wniosków

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na kontakt e-mailowy i telefoniczny ze współpracownikami (poziom komunikatywny)

  • znajomość wskaźników KPI i budowy BOM będzie dodatkowym atutem

  • dociekliwość, otwartość na kontakty i współpracę z innymi obszarami, chęć praktycznego zrozumienia zagadnień kontroli kosztów

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie międzynarodowej

Italmetal Sp. z o.o.

ITALMETAL Sp. z o.o.

Firma produkcyjna z Jelcza-Laskowic (okolice Wrocławia) poszukuje kandydatów na stanowisko: Młodszy specjalista ds. controllingu.

Przewiń do profilu firmy