Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy specjalista ds. controllingu

Buglo Play Sp.z o.o.

  • BoWiD 4, Koszalin
    Koszalin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

BoWiD 4

Koszalin

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie prezentacji i analiz finansowych na podstawie danych zarządczych w układzie finansowym, produktowym i segmentowym

  • Analizowanie i łączenie trendów wynikowych oraz realizacji budżetów z inicjatywami biznesowymi i rynkowymi jak również formułowanie wniosków oraz komentarzy

  • Podnoszenie jakość informacji zarządczej i usprawnianie procesu jej opracowania

  • Przygotowywanie raportów i analiz ad hoc

Nasze wymagania

  • Min. rok doświadczenia na podobnym stanowisku (preferowane w firmie produkcyjnej)

  • Dobra znajomość zasad rachunkowości i finansów

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel i Power Point)

  • Wysoko rozwinięta zdolność analitycznego myślenia (analizy trendów, wnioskowania na podstawie dużej liczby danych, wyciągania wniosków biznesowych i przygotowywania wniosków oraz rekomendacji)

  • Komunikatywność i efektywne organizowanie własnej pracy

  • Umiejętność współpracy z osobami z różnych jednostek biznesowych

  • Kreatywność i chęć do podejmowania nowych inicjatyw

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

  • Dofinansowanie do kart Multisport

  • Prywatną opiekę medyczną dla pracowników i członków ich rodzin

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Możliwość rozwoju w strukturach dużej i stabilnej firmy

  • Świadczenia z funduszu ZFŚS m.in. bony pieniężne na święta, prezenty dla dzieci pracowników, dofinansowanie do wypoczynku pracowników itp.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie