Ta oferta pracy jest nieaktualna od 197 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Controllingu Kosztowego

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 03.01.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Generali Polska jest częścią Grupy Generali, jednej z największych grup finansowo-ubezpieczeniowych obecnej w ponad 60 krajach na całym świecie. Zatrudniamy ponad 1 400 Pracowników i obsługujemy ponad 3 mln Klientów. Doceniamy naszych Pracowników oraz dbamy o ich rozwój. Każdego dnia wspólnie tworzymy przyjazne miejsce pracy.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Zakres obowiązków:
    • raportowanie oraz analiza kosztów administracyjnych,
    • uczestnictwo w procesie zamykania miesiąca księgowego,
    • raportowanie do dyrektorów, Zarządu oraz Grupy Generali,
    • wsparcie działu w dodatkowych zadaniach,
    • współpraca z innymi jednostkami w firmie, w szczególności z departamentami Księgowości, Logistyki oraz IT.
    Oczekujemy:
    • wykształcenia wyższego, mile widziani absolwenci kierunków: Zarządzanie, Finanse i Rachunkowość, bądź pokrewnych,
    • znajomości MS Excel na poziomie zaawansowanym,
    • wysoko rozwiniętych umiejętności analitycznych,
    • zainteresowania obszarem controllingu kosztowego,
    • dokładności, rzetelności w wykonywaniu powierzonych zadań,
    • umiejętności współpracy w zespole oraz pod presją czasu,
    • komunikatywnej znajomości języka angielskiego,
    Dodatkowym atutem będzie:
    • doświadczenie na zblizonym stanowisku pracy,
    • znajomość MS Access.
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na czas określony (min. 1 rok),
    • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dynamicznej i międzynarodowej firmie ubezpieczeniowej,
    • pakiet benefitów (prywatna opieka medyczna, karta multisport, grupowe ubezpieczenia na życie, zniżki na produkty Generali).

    Prosimy o aplikowanie za pomocą przycisku "Aplikuj teraz" pod ogłoszeniem.

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o zamieszczenie w CV poniższej klauzuli:

     Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie danych Osobowych Dz. U. nr 133 poz.883 z póżn. zm. )