Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Controllingu

Grupa Aterima Sp. z o.o.

Puszkarska 7m

Podgórze Duchackie

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie cyklicznych raportów finansowych, analiz i sprawozdań, w języku polskim i angielskim na potrzeby inwestorów, Zarządu i Pionu Finansowego

  • wykonywanie zaawansowanych analiz wspierających decyzje biznesowe

  • analiza kosztów i rentowności poszczególnych linii biznesowych

  • przygotowanie prognoz i budżetów krótko- i długoterminowych oraz analiza ich wykonania

  • konsolidowanie danych i raportów ze spółek polskich i zagranicznych

  • doskonalenie narzędzi raportowania, modyfikacja i wdrażanie usprawnień

  • współpraca przy planowaniu i monitorowaniu płynności finansowej

  • praca na narzędziach: Excel, Power Query, Enova, Power Point

Nasze wymagania

  • jesteś absolwentem lub studentem kierunków: matematyki, finansów, ekonomii lub kierunków pokrewnych

  • w stopniu zaawansowanym posługujesz się programem Excel i znasz narzędzie Power Query

  • lubisz pracować z liczbami

  • znasz język angielski na poziomie dobrym

  • jesteś osobą systematyczną, dokładną i samodzielną

  • chcesz rozwijać umiejętność pracy z dużymi zbiorami danych i interpretacji wyników liczbowych

  • jesteś osobą, która lubi działać efektywnie i zawsze znajdzie jakieś rozwiązanie

Mile widziane

  • znajomość VBA

To oferujemy

  • stabilne miejsce zatrudnienia w polskiej firmie o międzynarodowym zasięgu oraz ugruntowanej pozycji na rynku

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub umowy zlecenia

  • kompleksowe szkolenia przygotowujące do pracy i rozwijające kompetencje

  • dodatkowe benefity (programy promocji zdrowia wśród pracowników, opieka zdrowotna, karta sportowa, ubezpieczenie na życie)

  • możliwość uczestnictwa w szkoleniach branżowych

  • możliwość rozwoju zawodowego w obszarze rachunkowo-finansowym dzięki współpracy z doświadczonym zespołem

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie