Ta oferta pracy jest nieaktualna od Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Młodszy Specjalista ds. Controllingu

  • Balice (pow. krakowski), Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 23.05.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Mitsubishi Electric należy do wiodących międzynarodowych przedsiębiorstw w zakresie sprzedaży elektrotechniki i elektroniki. Sukces ten możliwy jest dzięki wysoko wykwalifikowanym, zaangażowanym pracownikom.

    W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy Kandydatów/Kandydatki na stanowisko:

     Miejsce pracy: Balice (małopolska, Kraków)
    Godziny pracy: 8:00-16:00

    Poszukujemy odpowiedniej osoby do pracy w obszarze controllingu finansowego. Stanowisko przewidziane jest dla osoby, która będzie wspierać zadania wyznaczane przez starszego specjalistę.

    Odpowiednia osoba na tym stanowisku będzie dokonywać codziennej analizy danych oraz skrupulatnie wykonywać zadania w wyznaczonych terminach.

    Na stanowisku główne narzędzia pracy to Excel i system SAP.

    Główne zadania

    • Przygotowanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu oraz poszczególnych jednostek budżetowych (w MS Excel, dane finansowe generowane z SAP-a dotyczące sprzedaży i kosztów)
    • Wsparcie w procesie budżetowania
    • Przygotowywanie plików budżetowych dla managerów, współpraca przy konsolidacji budżetu.
    • Kontrola realizacji budżetu oraz analiza odchyleń (MS Excel), przygotowywanie raportów kosztowych dla managerów
    • Codzienne raportowanie sprzedaży do grupy
    • Udział w procesie zamknięcia miesiąca - przygotowanie raportów korporacyjnych dot. sprzedaży i kosztów
    • Comiesięczne przygotowanie kalkulacji do rozliczeń między spółkami powiązanymi
    • Wsparcie w comiesięcznym rozliczaniu controllingowym w systemie SAP CO
    • Przygotowanie prezentacji na spotkania managerów działów (raz w miesiącu)
    • Wsparcie we wprowadzaniu ustawień w systemie SAP CO

    Wymagania

    • Ukończone studia (kierunki: finanse i rachunkowości, controling, informatyka i ekonometria)
    • Podstawowa wiedza z zakresu finansów (umiejętność czytania bilansu)
    • Konieczne doświadczenie w przygotowywaniu raportów controllingowych, minimum 1 rok
    • Znajomość programu Excel na poziomie średnio- zaawansowanym (konsolidacja raportów, tabele przestane, funkcje wyszukujące, przygotowanie formatów danych)
    • Mile widzialne wcześniejsze doświadczenie w obszarze controllingu
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
    • Znajomość systemu SAP będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy

    • Umowę o pracę (umowa na okres próbny, kolejna na 12 miesięcy)
    • Premię kwartalną (wypłacaną na podstawie wcześniej ustalonych zadań)
    • Dofinansowanie do nauki języka angielskiego w 100% przez pracodawcę
    • Comiesięczny dodatek do transportu- 200 PLN
    • System multikafeteria
    • Świeże owoce w biurze

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV dla potrzeb niezbędnych do realizacji aktualnych oraz przyszłych procesów rekrutacyjnych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)