Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. Controllingu

wezi-tec Sp. z o.o.O firmie

wezi-tec Sp. z o.o.

Ul. Jaworzyńska 299 59-220 Legnica

Legnica

Lepiej, szybciej, nowocześniej ... w silnym zespole Jako przedsiębiorstwo rodzinne średniej wielkości, zatrudniające 850 pracowników, chcielibyśmy współtworzyć z Państwem przyszłość. Nasza firma jest od ponad 60 lat partnerem i dostawcą systemów w branży samochodowej. Naszą pasją są moduły i systemy z tworzywa sztucznego zaawansowane technicznie. Otwartość, innowacja, kreatywność i wysoka jakość usług tworzą naszą kulturę przedsiębiorstwa.

Dołączcie do nas!

Zakres obowiązków

  • wsparcie w raportowaniu wyników zakładu,
  • współudział w przygotowaniu danych finansowego,
  • współudział w bieżącej kontroli i analizie kosztów,
  • czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca,
  • wsparcie w zakresie controllingu produkcji (analiza kosztu zużycia materiałów oraz kosztów pracy),
  • wsparcie w zakresie planowaniu budżetu.

Poszukiwane kompetencje

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel),
  • wykształcenie wyższe (mile widziane o profilu ekonomicznym),
  • znajomość języka niemieckiego lub/i angielskiego w stopniu komunikatywnym,
  • mile widziana znajomość systemu SAP,
  • mile widziane doświadczenie w firmie produkcyjnej,
  • rzetelność i dokładność,
  • umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków,
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku i nastawionej na ciągły rozwój,
  • proces wdrożenia do firmy oraz na stanowisko pracy,
  • karta Medicover po okresie próbnym,
  • pakiet świadczeń socjalnych,
  • dofinansowanie do posiłków,
  • karta Multisport,
  • chip na kawę.
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby przyszłych rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy