Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. controllingu

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)O firmie

  • Łódź, łódzkie

  • Ogłoszenie wygasło 15 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Pełny etat
  • Młodszy specjalista (Junior)
Business Support Solution SA
91-341 Łódź, Pojezierska 90A

Twoje codzienne zadania:

  • przygotowywanie raportów cyklicznych i ad-hoc oraz prezentacji z wyników zarządczych
  • wsparcie przy tworzeniu budżetów jednostkowych spółek oraz skonsolidowanych linii biznesowych, jak również wyjaśnienie odchyleń od ich realizacji
  • wsparcie w sporządzaniu prognoz finansowych oraz symulacji skutków decyzji zarządczych
  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie raportowania zarządczego
  • usprawnianie procesów raportowania zarządczego

Oczekujemy od Ciebie:

  • wykształcenia wyższego z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomii lub pokrewnych
  • minimum rocznego doświadczenia w dziale controllingu, analiz lub rachunkowości
  • średniozaawansowana znajomość MS Excel (tabele przestawne)
  • zdolności analitycznych i orientacji na osiąganie celów
  • mile widziana znajomość SQL, Power BI, VBA, Power Query

W zamian oferujemy:

  • Bezpłatna opieka medyczna
  • Akcje prozdrowotne
  • Ubezpieczenie lekowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • System kafeteryjny
  • Dofinansowanie do karty sportowej

Ogłoszenie archiwalne