Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. controllingu

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)O firmie

  • Pojezierska 90A, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Business Support Solution Spółka Akcyjna (BSS)

Pojezierska 90A

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie raportów cyklicznych i ad-hoc oraz prezentacji z wyników zarządczych

  • wsparcie przy tworzeniu budżetów jednostkowych spółek oraz skonsolidowanych linii biznesowych, jak również wyjaśnienie odchyleń od ich realizacji

  • wsparcie w sporządzaniu prognoz finansowych oraz symulacji skutków decyzji zarządczych

  • współpraca z innymi działami firmy w zakresie raportowania zarządczego

  • usprawnianie procesów raportowania zarządczego

Nasze wymagania

  • wykształcenia wyższego z zakresu finansów, rachunkowości, ekonomii lub pokrewnych

  • minimum rocznego doświadczenia w dziale controllingu, analiz lub rachunkowości

  • średniozaawansowana znajomość MS Excel (tabele przestawne)

  • zdolności analitycznych i orientacji na osiąganie celów

  • mile widziana znajomość SQL, Power BI, VBA, Power Query

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • firmowa drużyna sportowa

  • strefa relaksu

  • świętowanie urodzin

  • Ubezpieczenie lekowe

Jeśli chcesz zdobywać nowe doświadczenia i poszerzać swoją wiedzę

Jeśli lubisz pracę z ludźmi i chcesz rozwijać się w Dziale Księgowości

Dołącz do naszego Zespołu

Z Twojego niewielkiego doświadczenia zrobimy atut

Najważniejsza jest dla nas Twoja chęć do pracy i ukierunkowanie na rozwój w tej dziedzinie.

Przewiń do profilu firmy