Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds Controllingu

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.O firmie

  • Jędrzejowska 83, Łódź
    Łódź, łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

BSH SPRZĘT GOSPODARSTWA DOMOWEGO sp. z o.o.

Jędrzejowska 83

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • Kontroling inwestycji fabrycznych , kontroling personalny/ produktywność;

  • Analiza poziomu kosztów fabrycznych na zamknięcie miesiąca;

  • Systemowe zamknięcia miesiąca , przygotowywanie comiesięcznych raportów dla kierownictwa fabryki;

  • Obsługa systemu SAP oraz innych systemów wspomagających;

  • Współpraca z klientami wewnętrznymi (z działem księgowości oraz działami operacyjnymi).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe - ekonomia, finanse lub pokrewne;

  • Doświadczenie w obszarze controllingu lub finansów (min. 6 m-cy);

  • Bardzo dobrą znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację biznesową, bardzo dobra znajomość MS Office, w szczególności Excela;

  • Proaktywna postawa oraz zdolność analitycznego i logicznego myślenia, łatwość nawiązywania kontaktów, rzetelność, odpowiedzialność, terminowość, gotowość do nauki;

  • Atutem będzie znajomość SAP-FI/CO.

To oferujemy

  • Interesującą pracę w firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie;

  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku i podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach;

  • Szeroki pakiet szkoleń i działań rozwojowych;

  • Szeroki pakiet benefitów pozapłacowych w tym opiekę medyczną, ofertę sportowo-kulturalną oraz dofinansowanie do posiłków.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • parking dla pracowników