Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Controllingu Sprzedaży

COLUMBUS ELITE SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie oraz uzupełnianie raportów sprzedażowych,

  • wsparcie w budowaniu i usprawnianiu narzędzi kontrolingowych oraz raportowych,

  • bieżąca współpraca z innymi działami w zakresie pozyskiwania danych biznesowych, ich analizy i kontroli,

  • raportowanie do przełożonego w uzgodnionym standardzie,

  • wsparcie w analizowaniu i weryfikowaniu poprawności raportowanych danych.

Nasze wymagania

  • masz już pierwsze doświadczenie w raportowaniu i chcesz się dalej rozwijać w tym kierunku,

  • znasz dobrze MS Office w szczególności Excel oraz arkusze google,

  • potrafisz myśleć analitycznie i angażujesz się w powierzone obowiązki,

  • dążysz do ciągłego usprawniania pracy.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • wynagrodzenie podstawowe + premie,

  • pakiet benefitów (karta multisport, opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne),

  • pracę w nowoczesnym budynku w centrum miasta,

  • brak obowiązującego dress code’u.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

COLUMBUS ELITE SPÓŁKA AKCYJNA

PRACUJ ZE SPÓŁKĄ ODPOWIEDZIALNĄ SPOŁECZNIE – JEST JUŻ Z NAMI PONAD 500 OSÓB!

Przekonaj się, że #thinkpeople to Twój rozwój, dynamika i organizacja, która Cię wspiera! Razem budujemy społeczeństwo nowej energetyki! #thinkpower to czas na nowoczesne technologie i kompleksową obsługę rodzin i firm.

Dołącz do firmy, która regularnie podnosi swoje wyniki sprzedażowe, a w 2020 roku zamontowała rekordowe 48 mW mocy instalacji fotowoltaicznych!

Jesteśmy najbardziej dynamicznie rozwijającą się firmą sprzedażową w Polsce - częścią grupy kapitałowej Columbus Energy.

Przewiń do profilu firmy