Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Controllingu

Inter-Team Sp. z o.o.

Daniszewska 4

Białołęka

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie okresowych raportów na potrzeby różnych grup użytkowników w ramach spółki oraz zagranicznego udziałowca (miesięczne, kwartalne, roczne)

  • Współpraca przy sporządzaniu rocznego sprawozdania finansowego

  • Współpraca w przygotowaniu planów finansowych i rocznego budżetu firmy oraz poszczególnych jednostek operacyjnych

  • Monitoring kosztów operacyjnych jednostek organizacyjnych firmy

  • Przygotowywanie analiz i prezentacji odnośnie wyników finansowych

  • Monitorowanie płynności spółki wraz z prognozowaniem raportów i prognoz Cash Flow

  • Sporządzanie raportów na potrzeby działu Treasury zagranicznego udziałowca

Nasze wymagania

  • Ukończone studia na kierunku ekonomicznym lub matematycznym

  • Podstawowa wiedza z zakresu finansów i księgowości (Ustawa o Rachunkowości, MSR/MSSF)

  • Znajomość pojęć z obszaru rachunkowości i finansów przedsiębiorstwa

  • Wiedza teoretyczna i/lub doświadczenie w obszarze Treasury będzie dodatkowym atutem

  • Umiejętności analityczne i znajomość narzędzi (Excel, stopień zaawansowany będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność organizacji własnej pracy

  • Terminowość i dokładność

  • Znajomość języka angielskiego, znajomość języka szwedzkiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie

  • Pracę w międzynarodowym środowisku

  • Pakiet świadczeń pozapłacowych/socjalnych

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenie wstępne umożliwiające sprawne wykonywanie powierzonych obowiązków

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • karty przedpłacone

  • dofinansowanie wypoczynku

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie swojego CV i zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji za pomocą przycisku „APLIKUJ”. Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane aplikacje.