Logo Pracuj.pl

Młodszy specjalista ds. controllingu

REMONDIS Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Raportowanie zarządcze na potrzeby koncernu,
  • Przygotowywanie analiz ekonomicznych i finansowych,
  • Udział w przygotowywaniu budżetów rocznych,
  • Udział w kalkulacji ofert przetargowych,
  • Udział w optymalizacji procesów wewnętrznych,
  • Udział w ogólnokrajowych i międzynarodowych projektach.

Nasze wymagania

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś na ostatnim roku studiów na kierunku: Ekonomia, Finanse i Rachunkowość, Zarządzanie lub pokrewne,
  • Posługujesz się językiem niemieckim i/ lub angielskim min. na poziomie B1,
  • W codziennej pracy wykorzystujesz pakiet MS Office (szczególnie MS Excel),
  • Znasz podstawowe zagadnienia z obszaru rachunkowości finansowej i zarządczej,
  • Posiadasz wysoko rozwinięte umiejętności analityczne,
  • Jesteś uważny i samodzielny oraz chcesz się rozwijać w obszarze finansów.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie i umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Pracę na samodzielnym stanowisku,
  • Możliwość rozwoju zawodowego w profesjonalnym zespole,
  • Pakiet benefitów (ubezpieczenie zdrowotne, na życie oraz kartę sportową).

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia, jednocześnie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

REMONDIS Sp. z o.o.

REMONDIS to rodzinna marka o niemieckich korzeniach i jedno z największych przedsiębiorstw w świecie w branży recyklingu, usług komunalnych i zaopatrzenia w wodę. Działa w 33 krajach świata i świadczy usługi dla ponad 30 mln mieszkańców. W Polsce REMONDIS jest obecny od 31 lat, jest liderem w swojej branży. Działa w 47 miastach na terenie całej Polski.

Młodszy specjalista ds. controllingu, Warszawa