Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Młodszy Specjalista ds. Controllingu

Qubus Hotel Management Sp. z o.o.

  • Skierniewicka 18, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Skierniewicka 18

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie raportów cyklicznych i okazjonalnych z bieżącej działalności sieci Qubus Hotel;

  • analiza budżetu vs. wykonanie – poziom realizacji przychodów w powiązaniu z poniesionymi kosztami;

  • kontrola kosztów;

  • sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Zarządu i innych komórek organizacyjnych;

  • udział w procesie budżetowania;

  • doraźne analizy dotyczące rachunku zysków i strat oraz pozycji budżetowych;

  • kontrola poprawności księgowań pod kątem analityki zarządczej;

  • tworzenie niezbędnych narzędzi dla potrzeb sporządzanych analiz i raportów;

  • opracowywanie i wdrażanie narzędzi controllingowych podnoszących efektywność działania sieci Qubus Hotel;

  • przygotowywanie prezentacji;

  • współpraca z innymi działami, w szczególności z działem Sprzedaży i Marketingu.

Nasze wymagania

  • możesz się pochwalić wykształceniem wyższym ekonomicznym (preferowane kierunki: finanse, rachunkowość zarządcza, ekonomia);

  • bardzo sprawnie poruszasz się w programach pakietu Microsoft Office (w szczególności Excel, PowerPoint);

  • świetnie sobie radzisz z przetwarzaniem i prezentowaniem danych;

  • posiadasz wiedzę z zakresu rachunku kosztów i rachunkowości;

  • znasz systemy komputerowe klasy ERP i/lub narzędzi BI;

  • wyróżnia Cię zdolność analitycznego myślenia;

  • jesteś otwarty na współpracę z innymi;

  • pasują do Ciebie określenia takie jak: systematyczność, dokładność, efektywna organizacja pracy;

  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym;

  • jesteś otwarty/a na nowe wyzwania, chcesz uczyć się nowych rzeczy

Mile widziane

  • doświadczenie zawodowe zdobyte w dziale analiz lub controllingu w firmie usługowej

  • Ofertę kierujemy zarówno do osób z doświadczeniem zawodowym, jak i do studentów ostatniego roku studiów zaocznych kierunków finansowych-ekonomicznych.

To oferujemy

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • możliwość samodzielnego określenia godziny rozpoczynania pracy

  • możliwość uczenia się nowych rzeczy

  • dofinansowanie do opieki medycznej

  • możliwość zjedzenia smacznego posiłku pracowniczego w ciągu dnia

  • praca w biurze spółki zarządzającej Qubus Hotel, w zielonej okolicy Parku Południowego

Choć pracujemy w 11 różnych miastach, w ramach sieci Qubus Hotel łączy nas jedno: troska o to, by nasi Goście czuli się wyjątkowo. Kontakt z Gośćmi to zetknięcie się z innymi kulturami, językami i zwyczajami. Dzięki temu możemy poczuć, że Hotel to cały świat w pigułce, a nasza praca nie jest nudna! Jesteśmy dumni z tego, że oferujemy Gościom usługi wysokiej jakości. Możemy to robić dzięki środowisku pracy, jakie tworzymy. W Qubus Hotel stawiamy m.in. na zaangażowanie i rozwój, a we wzajemnej współpracy kierujemy się zasadami Fair play.

Przewiń do profilu firmy