Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. controllingu

Selena SA

  • Wyścigowa 56E, Krzyki, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Selena SA

Wyścigowa 56E

Krzyki

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Udział w przygotowywaniu budżetu/ prognoz / symulacji sprzedaży oraz kontrola ich realizacji

  • Bieżąca analiza sprzedaży i marż poszczególnych grup produktowych

  • Analiza stanów magazynowych

  • Wsparcie przy opiniowaniu oraz kalkulacji rentowności nowych projektów

  • Sporządzanie analiz ad-hoc i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby Zarządu oraz dla innych działów

  • Usprawnianie narzędzi controllingowych w oparciu o narzędzia BI

  • Nadzór nad hurtownią danych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe w obszarze finansów, ekonomii, księgowości lub pochodnych

  • Minimum roczne doświadczenie na pokrewnych stanowiskach w obszarze finansów

  • Wysokie umiejętności analityczne

  • Znajomość narzędzi typu MS Excel na poziomie średnio zaawansowanym

  • Znajomość narzędzi MySQL oraz Power BI (będzie dodatkowym atutem)

  • Praktyczna znajomość systemu klasy ERP (będzie dodatkowym atutem)

  • Umiejętność organizacji pracy własnej, skrupulatność i dokładność, inicjatywa i zaangażowanie

  • Dobra znajomość języka angielskiego – będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • Pracę pełną wyzwań i dynamiki

  • Pracę w systemie hybrydowym

  • Możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego w dużej organizacji

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w renomowanej firmie

  • Przyjazną atmosferę w pracy

  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne w ramach pełnionych obowiązków

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

Selena SA

Selena - dostawca szerokiej gamy produktów chemii budowlanej przeznaczonych dla profesjonalistów i użytkowników indywidualnych.

Przewiń do profilu firmy