Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Danych

Dadelo S.A.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Dadelo S.A.

Podleśna 17

Bydgoszcz

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie i opracowywanie kart produktów
  • Zakładanie indeksów produktowych w systemach ERP
  • Budowa kontentu produktowego
  • Współpraca w tworzeniu drzewa kategorii, atrybutów i filtrów na stronach www
  • Współpraca z Działem Marketingu w tworzeniu kart katalogowych
  • Rozwój i tworzenie nowych rozwiązań z zakresu zarządzania bazą danych produktowych

Nasze wymagania

  • Dobra znajomość produktów i branży rowerowej
  • Sprawne poruszanie się w dostępnych firmie systemach - ERP, WMS, Baza Danych, Excel (po wstępnym przeszkoleniu)
  • Doskonałe umiejętności wyszukiwania i syntetyzowania informacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Sumienność i obowiązkowość
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie A2

To oferujemy

  • Pracę w dynamicznym i zaangażowanym środowisku pasjonatów rowerowych
  • Istotny wpływ na decyzje biznesowe i funkcjonowanie firmy
  • Uczestnictwo w rozwoju i dalszym dynamicznym wzroście największej rowerowej firmy e-commerce w Polsce
  • Satysfakcjonujące wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę
  • Darmowy bufet: napoje i pyszną kawę z ekspresu ciśnieniowego
  • Bezpłatnie korzystanie z firmowej siłowni oraz zajęć fitness
  • Pracę w nowoczesnej infrastrukturze biurowej (szatnia, prysznice, kantyna z pysznymi posiłkami w atrakcyjnej cenie)

DADELO S.A. to spółka notowana Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Jest największym w Polsce specjalistycznym sprzedawcą detalicznym w segmencie rowerów, odzieży, części i akcesoriów rowerowych. DADELO prowadzi sprzedaż poprzez dwa sklepy internetowe: CentrumRowerowe.pl oraz Dadelo.pl. Powstaliśmy w 2005 roku i od tamtej pory ciągle się rozwijamy, nieustannie rozwijając ofertę produktową i wprowadzając nowoczesne rozwiązania e-commerce. Dynamiczny rozwój, infrastruktura logistyczna, oferta towarowa, zaplecze kapitałowe i ponad 100 osobowy zespół tworzą silną i nowoczesną organizację.

Dadelo S.A. od 2017 roku jest spółką należącą do grupy kapitałowej OPONEO.PL S.A. – polskiej firmy obecnej na w kilkunastu krajach na rynku europejskim, a także w Stanach Zjednoczonych.

Młodszy Specjalista ds. Danych, Podleśna 17, Bydgoszcz