Oferta pracy

Młodszy Specjalista ds. Danych Operacyjnych

Adamed Pharma S.A. O firmie

  • Białystok

    Białystok, podlaskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PowerBI

  • Oracle E-Business Suite

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i administrowanie danych podstawowych w obsługiwanych systemach

  • Planowanie zmian w danych podstawowych i uczestniczenie w ich wdrażaniu

  • Budowanie i utrzymywanie map przepływu danych w systemach firmy

  • Wsparcie użytkownika w zakresie: rozpoznawania nowych wymagań związanych z integracją danych oraz w tworzeniu analiz

  • Inicjowanie i monitorowanie działań w zakresie podnoszenia jakości danych przetwarzanych przez organizację

  • Rozwijanie funkcjonalności systemów zgodnie z pojawiającymi się potrzebami

  • Realizowanie raportów cyklicznych, ad-hoc oraz innych zadań analityczno-raportowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z danymi podstawowymi i analizą danych

  • Znajomość języka angielskiego

  • Posiadanie wyższego wykształcenia,

  • Znajomość MS Excel i PowerBI,

  • Umiejętność myślenia analitycznego

  • Chęć rozwoju i pro-aktywna postawa

  • Mile widziana znajomość Oracle E-Business Suite

  • Mile widziana znajomość Platform do Zarzadzania Danymi (Master Data Mangment Platform, Product Information Management, Customer Data Platform)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny

  • Atrakcyjny system premiowy

  • Kafeterię szkoleń

  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)

  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)

  • Zorganizowany transport do pracy lub parking

  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne