Logo Pracuj.pl

Młodszy Specjalista ds. Danych Operacyjnych

Adamed Pharma S.A.O firmie

  • Lublin
    Lublin, lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Technologie, których używamy

Wymagane

  • PowerBI

  • Oracle E-Business Suite

Twój zakres obowiązków

  • Pozyskiwanie i administrowanie danych podstawowych w obsługiwanych systemach
  • Planowanie zmian w danych podstawowych i uczestniczenie w ich wdrażaniu
  • Budowanie i utrzymywanie map przepływu danych w systemach firmy
  • Wsparcie użytkownika w zakresie: rozpoznawania nowych wymagań związanych z integracją danych oraz w tworzeniu analiz
  • Inicjowanie i monitorowanie działań w zakresie podnoszenia jakości danych przetwarzanych przez organizację
  • Rozwijanie funkcjonalności systemów zgodnie z pojawiającymi się potrzebami
  • Realizowanie raportów cyklicznych, ad-hoc oraz innych zadań analityczno-raportowych

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z danymi podstawowymi i analizą danych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Posiadanie wyższego wykształcenia,
  • Znajomość MS Excel i PowerBI,
  • Umiejętność myślenia analitycznego
  • Chęć rozwoju i pro-aktywna postawa
  • Mile widziana znajomość Oracle E-Business Suite
  • Mile widziana znajomość Platform do Zarzadzania Danymi (Master Data Mangment Platform, Product Information Management, Customer Data Platform)

To oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Opiekę medyczną dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Atrakcyjny system premiowy
  • Kafeterię szkoleń
  • Zdrowie na 5 (akcje profilaktyczne, konsultacje medyczne, seminaria, szczepienia)
  • Możliwość realizacji swoich pasji (sport, wolontariat, ekologia)
  • Zorganizowany transport do pracy lub parking
  • Eventy Integracyjne (Festiwal Wartości, Mikołajki, Spotkania świąteczne)

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne

Młodszy Specjalista ds. Danych Operacyjnych, Lublin