Oferta pracy

Młodszy specjalista ds. danych osobowych

Benefit Systems S.A.

  • plac Europejski 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

plac Europejski 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie Inspektora Ochrony Danych oraz zespołu ochrony danych osobowych w obsłudze Grupy Kapitałowej Benefit Systems

  • Udzielanie odpowiedzi na żądania podmiotów danych osobowych

  • Udział w procesie zarządzania incydentami ochrony danych osobowych

  • Przygotowywanie klauzul informacyjnych, klauzul zgód, umów powierzenia, procedur oraz innych dokumentów

  • Prowadzenie korespondencji z urzędami

  • Współpraca z innymi działami Spółki w zakresie ochrony danych osobowych

Nasze wymagania

  • Możesz się pochwalić doświadczeniem w pracy na podobnym stanowisku

  • Posiadasz wykształcenie wyższe lub jesteś w trakcie studiów (preferowane kierunki prawnicze lub pokrewne)

  • Znane Ci są zagadnienia z obszaru ochrony danych osobowych (w tym RODO) oraz chcesz się rozwijać w tym obszarze

  • Dobrze radzisz sobie z aplikacjami z pakietu MS Office

  • Znasz język angielski

  • Cechuje Cię umiejętność analitycznego myślenia, wyciągania i formułowania wniosków, również w formie pisemnej

  • Odpowiedzialność, samodzielność i inicjatywa w działaniu to bliskie Ci cechy

  • Doskonale odnajdujesz się zarówno w pracy indywidualnej jak i zespołowej

To oferujemy

  • Czekamy na Ciebie z umową o pracę

  • Pracujemy przy Pl. Europejskim, blisko stacji metra Rondo Daszyńskiego

  • Jesteśmy różni i lubimy wstawać o rożnych porach - pracę zaczynamy między 8:00 a 9:00 i cenimy sobie work-life balance

  • Poziom energii uzupełniamy aromatyczną kawą i herbatą, a na większy głód mamy 30 minutowe przerwy, które wliczamy do czasu pracy - korzystamy wtedy z karty BenefitLunch

  • Możesz skorzystać z platformy interaktywnej do nauki języka angielskiego

  • Otrzymasz dodatkowe dni urlopu adekwatne do stażu pracy Benefit Systems

  • Mamy dla Ciebie kartę MultiSport oraz możliwość zakupu karty dla Twoich najbliższych

  • Możesz dołączyć do grupowego ubezpieczenia oraz skorzystać z prywatnej opieki medycznej

  • Jako rodzic możesz otrzymać dofinansowanie do żłobków i przedszkoli oraz wyprawki do szkoły dla Twoich dzieci

  • Otrzymasz dostęp do programu kafeteryjnego MyBenefit z punktami, za które kupisz to, czego Ci potrzeba oraz dostęp do tańszych biletów do kina i teatru

  • Na wsparcie całego zespołu możesz liczyć nie tylko w okresie wdrożenia

  • W biurze czeka na Ciebie firmowa biblioteka i planszoteka

  • W BS Twój weekend będzie dłuższy – w piątki pracujemy krócej

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • siłownia w biurze

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • bony żywieniowe

  • dofinansowanie biletów do kina, teatru

  • wyprawka szkolna

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • jeden krótszy dzień pracy

  • dodatkowy urlop

Benefit Systems S.A. działa na polskim rynku od 2001 roku, a od 2011 roku notowana jest na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Karta MultiSport – najważniejszy produkt spółki został zaprezentowany światu w 2004 roku i w ciągu kilkunastu lat stał się jednym z najpopularniejszych benefitów w Polsce – obecnie korzysta z niego ponad 1 000 000 Użytkowników, a 78 proc. z nich deklaruje, że ćwiczy więcej właśnie dzięki karcie MultiSport.

Przewiń do profilu firmy