Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Młodszy Specjalista ds. Danych Produktowych

KWANT HURTOWNIE ELEKTRYCZNE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Spokojna 22A, Tarnów
    Tarnów, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Spokojna 22A

Tarnów

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie, modyfikowanie i aktualizacja danych produktowych,

  • Analiza zbiorów danych produktowych i tworzenie raportów,

  • Administracja i aktualizacja cenników dostawców,

  • Wsparcie i współpraca z innymi działami w firmie,

  • Praca w programie ERP (EKONOM), Pakiet MS Office

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności Excel,

  • Umiejętność pracy w zespole oraz organizowania pracy własnej,

  • Zdolność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,

  • Skrupulatność i dokładność,

  • Inicjatywa,

  • Systematyczność i wysoka kultura pracy,

Mile widziane

  • Znajomość relacyjnych baz danych (SQL, MySQL, PostgreSQL)

  • Wykształcenie kierunkowe (Informatyka),

  • Doświadczenie w obsłudze programu ERP EKONOM,

  • Znajomość branży elektroinstalacyjnej

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia,

  • Możliwość rozwoju zawodowego, otwarta droga awansu na wyższe stanowisko i zwiększenie wynagrodzenia.

  • Celowane szkolenia i kursy - Jesteśmy otwarci na inicjatywy i potrzeby zgłaszane przez zespół.

  • Praca w młodym i przyjaznym środowisku 😉

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

Wynagrodzenie:

  • Podstawa wynagrodzenia zależna od kompetencji kandydata,

  • Premie zadaniowe, rozliczane zespołowo przy osiągnięciu określanego celu

KWANT HURTOWNIE ELEKTRYCZNE SP. Z O. O. to ogólnopolska sieć punktów sprzedaży materiałów instalacyjnych dla profesjonalistów. W swojej ofercie posiadamy materiały elektryczne i oświetleniowe a także hydrauliczne, grzewcze, wentylacyjne i klimatyzacyjne czołowych producentów z branży. Mamy ponad 20-letnie doświadczenie we współpracy z firmami instalatorskimi. Obsługujemy również przemysł, instytucje publiczne oraz detalistów gwarantując kompleksową obsługę i zaopatrzenie utrzymania ruchu. W naszych oddziałach zatrudniamy łącznie ponad 200 osób.

Przewiń do profilu firmy